Sbírka mobilních telefonů pro ukrajinské uprchlíky

3. 3. 2022

Protože v době krize je nejdůležitější, aby lidé mohli zůstat ve spojení, zorganizoval Vodafone SBÍRKU MOBILNÍCH TELEFONŮ, do které se můžete zapojit i Vy společně s Vašimi zaměstnanci.

Vodafone každý z odevzdaných telefonů uvede do továrního nastavení (tedy odborně smaže veškerá data), opatří předplacenou SIM kartou v hodnotě 500 Kč a prostřednictvím neziskových organizací předá ukrajinským uprchlíkům před válkou, kteří už dorazili nebo v následujících dnech dorazí do bezpečí do ČR a z nějakého důvodu telefon nemají.

Jak se zapojit?

Zorganizujte rychlou interní sbírku a dejte o ní vědět na e-mailovou adresu charlota.dedkova@vodafone.com, ať vám mohou veřejně poděkovat. Na této emailové adrese vám zodpoví i veškeré vaše dotazy a organizační podrobnosti.

Jaké telefony je možné sbírat?

Nehraje roli, zda se jedná o nový nebo starší telefon. Důležité je, aby byl plně funkční a lidem v nouzi udělal dobrou službu. Před odevzdáním stačí telefon pouze zabalit do sáčku společně s kompatibilní nabíječkou.

Co dělat s odevzdanými telefony?

Nejpozději 7. 3. 2022 doručte všechny odevzdané telefony z Vaší firmy buď balíkem s heslem „Mobily Ukrajina“ na adresu náměstí Junkových 2808/2, 155 00 Praha 5, nebo je přineste na kteroukoliv prodejnu Vodafonu.

Děkujeme, že společně s námi pomůžete lidem v nouzi zůstat v kontaktu. Pokud víte o někom, kdo by se do sbírky mohl zapojit, neváhejte a výzvu pošlete dál.


Zdroj: Sbíráme telefony pro lidi z Ukrajiny. Vodafone Czech Republic a. s. Tisková zpráva, 1. 3. 2022.

Související

Končily v koši. Díky novému návodu se teď nevydané obědy z jídelen převážejí do azylových domů a uprchlických center

Přejít na článek

Náš udržitelný e-shop Nakup na Dobro pomáhá projektu WOMEN FOR WOMEN: Obědy pro děti

Přejít na článek

Laskavý šálek Tchibo startuje nový modul pro pokročilé

Přejít na článek