Snoop Dogg pomáhá s darováním 1 milionu veganských burgerů do nemocnic

27. 4. 2020

Snoop Dogg pomáhá společnosti Beyond Meat darovat více než jeden milion veganských burgerů značky Beyond Burgers pracovníkům první linie, kteří bojují s onemocněním COVID-19.

Světoznámý rapper uvedl na svém Instagramu: „Společnost Beyond Meat se v tomto těžkém čase zavázala darovat více jak 1 milion burgerů potřebným. Jsem hrdý, že toho můžu být součástí.“ Snoop Dogg předal burgery nemocnici Martin Luther King Jr. Community Hospital na jihu Los Angeles. Podobně pomohl i komik Kevin Hart, který nedlouho poté poslal burgery do kalifornské nemocnice Northridge Hospital Medical Center.

Společnost Beyond Meat napsala na svém Instagramu: „Snažíme se zajistit, aby lidé, kteří to nejvíce potřebují, měli nyní přístup k dobrému a výživnému jídlu zdarma.“ Společnost pracuje na zásobování nemocnic a potravinových bank, stejně jako dalších pracovníků první linie. S darováním a distribucí jim pomáhají zaměstnanci, přátelé a ambasadoři. Jejich cílem vždy bylo, aby se jídlo stalo motorem změny. Právě teď jsou v pozici, kdy toho mohou skutečně dosáhnout.

Sanfranciská společnost DoorDash zajišťuje dopravu burgerů pro Beyond Meat zdarma po Los Angeles a New Yorku. New York je v současnosti nejpostiženějším městem světa s více než 250 000 pozitivně testovanými. V USA bylo již potvrzeno více jak 900 000 případů koronaviru.

V Kalifornii pomáhá pracovníkům s dopravou veganského jídla také Maggie Baird – matka zpěvačky a vítězky Cen Grammy Billie Eilish. Kalifornie nyní zaznamenává více jak 40 000 případů koronaviru. Spolu s řadou organizací, jako je například Eat Drink Vegan, založila Maggie iniciativu jménem Support and Feed. Iniciativa spolupracuje s veganskými restauracemi v New Yorku a Los Angeles, aby poskytla jídlo nejzranitelnějším osobám a pracovníkům v první linii.


Zdroj: Snoop Dogg Is Helping Donate 1 Million Vegan Burgers to Hospitals | LIVEKINDLY. Vegan News | The Latest in Vegan & Plant Based News Stories [online]. Copyright © LIVEKINDLY. All Rights Reserved. [cit. 27.04.2020]. Dostupné ZDE.

Související

Tesco spouští 8. kolo grantového programu Vy rozhodujete, my pomáháme

Přejít na článek

Za šest let lidé se sportovní aplikací EPP nasportovali téměř 135 milionů korun

Přejít na článek

Uživatelé EPPky loni sportováním podpořili projekty za téměř 24 milionů korun

Přejít na článek