Soutěž Stejná šance – zaměstnavatel roku 2020 zná své vítěze

6. 11. 2020

9. ročník soutěže Stejná šance – zaměstnavatel roku 2020 v Praze vyvrcholil v úterý 3. listopadu 2020. Oproti minulým ročníkům proběhlo vyhlášení vítězů netradičně, a to formou internetové videokonference.

Zástupcům zaměstnavatelů, kteří v letošním ročníku získali 1. až 3. místo, poděkovala náměstkyně ministryně práce a sociálních věcí Kateřina Štěpánková, ředitelka organizace Rytmus – od klienta k občanovi, z.ú. Pavla Baxová a Julie Borovcová z Asociace společenské odpovědnosti, která byla hlavním partnerem letošního ročníku soutěže.

Vítězem 9. ročníku soutěže se stala firma Pilulka Lékárny a.s. Druhé místo získala IKEA Česká republika, s.r.o. a na třetím místě se se umístily Montessori školy Andílek – mateřská a základní škola, o.p.s. Gratulujeme!

„Do letošního ročníku soutěže bylo v Praze nominováno celkem 40 firem a až na jedinou výjimku se jednalo o firmy fungující na otevřeném trhu práce,“ řekla Anna Kaucká, koordinátorka letošního ročníku soutěže a specialistka na spolupráci se zaměstnavateli v organizaci Rytmus – od klienta k občanovi.

Cílem soutěže Stejná šance je podpořit firmy, které zaměstnávají osoby se zdravotním znevýhodněním, poskytnout jim veřejné uznání a prostřednictvím příkladů jejich dobré praxe motivovat ostatní firmy, aby osoby se zdravotním znevýhodněním zaměstnávaly. 9. ročník soutěže proběhl pod záštitou Ministerstva práce a sociálních věcí a hl. m. Praha.

Záznam z vyhlášení vítězů je k dispozici na https://youtu.be/Ac2Tqmo0KgE.

Související

Smolíčku, Pacholíčku, připoj nás k internetu na chviličku! Vodafone podpořil vydání knihy Kyberpohádek

Přejít na článek

T-Mobile rozdělí 1 500 000 korun organizacím, které bojují s předsudečným násilím

Přejít na článek