Špacírovali jsme za dobrou věc se Sue Ryder

6. 6. 2016

V pátek 3. června proběhl charitativní pochod Domova Sue Ryder za důstojné stáří s názvem Večerní špacír.

Na start dorazili příznivci Domova Sue Ryder a také ti, jimž není lhostejné, jak se v České republice stárne, včetně zástupců Asociace společenské odpovědnosti. Akce se konala pod záštitou místostarostky Prahy 4, paní Ivy Kotvové.

Všichni účastníci dostali slaměný klobouk se stužkou Domova Sue Ryder a zároveň měli možnost vyrobit si transparent, kde mohli komunikovat, proč nebo za koho pochod jdou. Po krátkém úvodním slovu od ředitele Domova Sue Ryder, pana Lejsala, se v 18 hodin vyrazilo z Vyšehradu do Domova Sue Ryder. Přibližně 150 lidí šlo s klobouky, modrými balonky a transparenty přes Nuselský most, park Jezerka, okolo Michelské synagogy až do Michelského dvora, kde Domov Sue Ryder sídlí.

Všechny příchozí uvítal koncert a občerstvení z grilu na zahradě této historické usedlosti. Pro účastníky byl také připraven fotokoutek a možnost nákupu v dobročinném obchodě Domova Sue Ryder. „V tuto chvíli je již na stránkách akce www.vecernispacir.cz fotogalerie a poděkování všem, kteří se jak fyzicky, tak virtuálně do pochodu zúčastnili,“ uzavírá koordinátorka komunikace Domova Sue Ryder Denisa Ratajová.