Spolu s vámi vytváří IKEA lepší život pro děti

16. 10. 2013

Je ve vašem okolí organizace, která se stará o děti? Myslíte si, že by IKEA mohla pomocí svých produktů a služeb této organizaci pomoci?

Spolu s vámi IKEA vytváří lepší život pro co nejvíce dětí, které jsou těmi nejdůležitějšími lidmi na světě. Obchodní domy IKEA pravidelně podporují organizace ve svém okolí, které pomáhají dětem, a zlepšují tak prostředí, ve kterém žijí. Od letošního roku zapojí IKEA do těchto aktivit i vás. Rozhodla se podpořit projekty, které vybere, spolu s vámi.

Je ve vašem okolí organizace, která se stará o děti? Myslíte si, že by IKEA mohla pomocí svých produktů a služeb této organizaci pomoci?

Pokud ano, nominujte vámi vybranou organizaci do projektu Pro nejdůležitější lidi na světě prostřednictvím tohoto formuláře do 31. října 2013. Zaměstnanci z obchodních domů IKEA ze zaslaných nominací vyberou organizace, mezi kterými budete moci vybrat ty nejlepší pomocí hlasování na webových stránkách projektu.

Čtyři organizace, každá za jeden z obchodních domů IKEA, které od vás obdrží největší počet hlasů, společnost vybaví nábytkem a bytovými doplňky. Kromě bezpečnosti a funkčnosti bude dbát i na produkty a řešení, které umožní organizacím snížit náklady na spotřebu vody a energií, či minimalizovat a správně vytřídit odpad. Z dlouhodobého hlediska je to dobré pro jejich provoz i pro životní prostředí. Společně tak můžete vytvořit hezčí a bezpečnější místo pro děti s ohledem na životní prostředí.

Více informací k projektu zde.