Spolupráce s mezinárodní organizací Ethical Corporation

14. 3. 2014

Snaha informovat o problematice CSR je jedním z hlavních poslání Asociace společenské odpovědnosti (A-CSR).

Snažíme se přinášet aktuální a zajímavé informace nejen z České republiky, ale i ze světa. Začátkem března jsme proto uzavřeli partnerství s Ethical Corporation, mezinárodní organizací, zabývající se zpravodajstvím a nezávislým výzkumem v oblasti CSR.

“Těší nás, že můžeme spolupracovat s A-CSR a dělit se s jejich členy a čtenáři v České republice o naše analýzy. Každý měsíc dáme k dispozici alespoň jednu strategickou analýzu klíčového tématu z oblasti společenské odpovědnosti (CSR) a udržitelnosti. K tomu zároveň nabídneme 20% slevu na další naše materiály všem členům A-CSR”, vysvětluje detaily vzájemné spolupráce Liam Dowd, marketingový ředitel Ethical Corporation.

Od tohoto měsíce tedy najdete na našich stránkách exkluzivně k přečtení vybrané články z Ethical Corporation. “Věříme, že přenos dobré praxe ze zahraničí je jedním z důležitých kroků v rozšiřování povědomí o CSR u nás. Jsme proto velice rádi, že se nám podařilo získat v tomto tak silného partnera jako je Ethical Corporation,” uzavírá Lucie Mádlová,
ředitelka A-CSR.