Staň se členem AIESEC

26. 8. 2019

Studentská nezisková organizace AIESEC právě přibírá nové členy. Studenti zde získají mnoho nových zkušeností, dovedností, přátel a zážitků.

Vykroč ze své komfortní zóny a připoj se k desítkám tisíc mladých lidí po celém světě, které spojuje to, že věří v lepší budoucnost světa a snaží se být jeho aktivní součástí. Členství v AIESEC je určeno pro mladé lidi, kteří hledají různé příležitosti pro svůj rozvoj. Takže pokud i ty očekáváš od školy něco víc, než jen tuny knih a hodiny učení, čti dál, protože díky členství v AIESEC máš možnost získat nejen nové zkušenosti, ale vyzkoušet si je přímo v praxi!

A to díky podílení se na smysluplných projektech, které mají pozitivní dopad na společnost, pracování v týmu, poznání nových mladých lidí z Česka i ze zahraničí a vedení svého vlastního týmu lidí již v dalším semestru.

 

Vyzkoušet si v AIESEC můžeš hned několik pozic.

  • Sales

Zajímalo tě vždy prostředí businessu? Hravě si poradíš s domluvením schůzky ve firmě nebo škole jen přes telefon? Nemusíš být odborník! Máme pro tebe skvělou příležitost. Komunikuj s firmami a školami, vyhledávej další zajímavé partnery, choď na schůzky, domlouvej spolupráci a podepisuj smlouvy. Jenom to čteš a už máš husí kůži a chuť si domluvit schůzku? Jsi náš člověk.

Můžeš komunikovat se zástupci malých i velkých firem a škol, navazovat nové relevantní spolupráce, vyzkoušet si prodej, naučit se pracovat s firemní databází. Přitom si zdokonalíš komunikační dovednosti, získáš cenné kontakty, budeš mít možnost se učit a sdílet tipy s lidmi z celého světa a v neposlední řadě získáš hromadu nových přátel a zážitků.

  • Stážisté v ČR

Zažil/a jsi na základce nebo na střední projekt EDISON? Tak to je přesně ono! A jestli jsi o tomhle projektu ještě neslyšel/a, nevadí. Děláme toho i mnohem víc. A ty toho můžeš být součástí. Buď v kontaktu se školami, vyber pro ně ty nejlepší stážisty z celého světa a zajisti oběma stranám ten nejlepší zážitek a rozvoj. A zároveň získej přátelé po celém světě!

Můžeš komunikovat se zástupci základních a středních škol, vést pohovory se zahraničními stážisty, připravovat pro stážisty hladkou adaptaci v ČR. Na této pozici si zlepšíš angličtinu, zdokonalíš si komunikační dovednosti, naučíš se efektivně si naplánovat den a také získáš hromadu nových přátel a zážitků.

  • Stáže v zahraničí

Byl jsi na stáži a chceš stejný zážitek zprostředkovat i ostatním? Nebo tě jen baví komunikovat s lidmi? Tady jsi na správné adrese. Pomáhej ostatním najít projekt na míru a staň se tak součástí neuvěřitelných příběhů osobního rozvoje a bohatých zkušeností. Komunikuj se zástupci AIESEC po celém světě, sbírej příběhy od lidí, kteří se ze stáže vrátili a pomocí marketingových kampaní šiř jejich příběhy dál.

Budeš spoluvytvářet marketingové kampaně a vymýšlet nové způsoby propagace, organizovat propagační akce, tvořit grafické materiály, komunikovat se studenty a pomáhat jim najít tu nejlepší stáž, sbírat příběhy stážistů během jejich stáže i po ní. Zdokonalíš se v komunikačních dovednostech, naučíš se spolupracovat v týmu, nahlédneš do zákoutí marketingu.

  • Vedení týmu

Cože? Že si neumíš představit vést tým několika lidí a jít za společným cílem? To možná jen nevíš, co všechno se v Tobě skrývá. A v AIESEC to můžeš objevit tak, jako už spousta lidí před Tebou. Tak co takhle svoji praxi při škole odstartovat něčím smysluplným? Nauč se, co znamená být lídrem a svoje poznatky hned uplatni v praxi. Věř mi, není to vůbec těžké!

Vyzkoušíš si vést vlastní tým lidí a pracovat společně pro stejný cíl, vymýšlet týmovou kulturu a vytvářet v týmu dobrou atmosféru, naučit se vést týmové a individuální schůzky, hodnotit dosahování společného cíle i cílů individuálních. Do životopisu si budeš moci připsat zkušenosti s prací s lidmi, zlepšíš si komunikační dovednosti, nabydeš vědomosti o efektivním vedení lidí a také získáš hromadu nových přátel a zážitků.

Registrovat se můžeš na: link.aiesec.cz/clenstvi.


Zdroj: Členství v AIESEC – AIESEC Česká republika. AIESEC [online]. Copyright © 2019 AIESEC Česká republika [cit. 26.08.2019]. Dostupné na link.aiesec.cz/clenstvi.