T-Mobile vyrobil nábytek pro občanské sdružení Smíšek

20. 11. 2014

Letos se tým externí komunikace a společenské odpovědnosti společnosti T-Mobile rozhodl strávit svůj Den pro dobrý skutek jinak, než tomu bylo v předešlých letech.

Sedm dobrovolníků se proto jednoho čtvrtečního rána vydalo do truhlářské dílny, aby tam spolu s Lubomírem Krupou a jeho kolegy ze studia Paletky vyrobili dětský nábytek Onigiri pro občanské sdružení Smíšek.

Po seznámení s důležitými informacemi z hlediska bezpečnosti práce, základním obeznámení s paletami, nářadím a postupem, který tým během dne čeká, se všichni účastníci za doprovodu zkušených lektorů pustili do práce. Hned úvodní broušení nebylo úplně lehké, ale postupně šla práce více a více od ruky, následovalo sestavování a příprava jednotlivých částí stolů a stoliček, opětovné broušení, natírání olejem a na závěr i finální spojování všech připravených součástí. Nebylo to lehké, ale bylo to moc fajn, všem se s Paletkami moc líbilo a na závěr si všichni zúčastnění připili na úspěšně odvedenou a smysluplnou práci.

Díky píli zúčastněných se pro Smíšek podařilo vyrobit 10 stolků a židliček, které budou sloužit jejich nově otevřené skoličce.

Fotogalerii z akce si můžete prohlédnout zde.