Toulcův dvůr slaví 25. výročí vzniku i postupem do finále celosvětové soutěže

29. 7. 2019

V letošním roce se jejich projekt „Ekologické vzdělávání na statku“ dostal mezi 10 finalistů soutěže E.ON Energy Globe v kategorii vzdělávání.

Celkově se do letošního ročníku přihlásilo přes 350 projektů ve všech kategoriích. Odborná porota, která finálové projekty vybírá, ocenila zejména komplexnost projektu, jeho dopad na širokou škálu cílových skupin a dlouhodobost našich aktivit.

Z jejich účasti ve finále mají obrovskou radost. Ocenění poroty jim poskytlo pozitivní zpětnou vazbu, že aktivity, kterým se věnují již čtvrt století, mají opravdu smysl a reálný dopad. To jim dává energii pustit se s vervou do další práce na výzvách, které před nimi stojí.

Být ve finálovém výběru je ovšem pouze část úspěchu. Vyhrát může pouze jeden projekt z každé kategorie a ten se může stát také celkový vítězem. Věříme, že s vaší podporou to bude právě Toulcův dvůr. Pouze do 15. září 2019 je možné je podpořit jejich projekt hlasováním. Jen díky vaší pomoci mohou ve finále uspět! Hlasovat můžete na tomto odkazu, hlas je třeba potvrdit ještě kliknutím na odkaz, který přijde do vámi zadaného emailu.


Zdroj: Tisková zpráva, Toulcův dvůr slaví 25. výročí vzniku i postupem do finále celosvětové soutěže E.ON Energy Globe v kategorii vzdělávání, Toulcův dvůr.