UN Global Compact představuje nové stránky

24. 6. 2015

U příležitosti oslav 15. výročí vzniku UN Global Compact, největší platformy CSR a korporátní udržitelnosti na světě, byla spuštěna její nová webová prezentace.

Nová podoba stránek pomáhá organizacím k lepší cestě ke korporátní udržitelnosti a společenské odpovědnosti bez ohledu na to, zda s integrací základních principů této mezinárodní iniciativy teprve začínají, nebo s ní mají bohaté zkušenosti. Nový web UN Global Compact ukazuje možnosti zapojení firem a organizací do specifických oblastí jako genderová rovnost či změny klimatu a zároveň představuje konkrétní aktivity, které je možné v jednotlivých oblastech uskutečnit.

Návštěvníci webu mohou nyní jednoduše nalézt nápady a kroky, které je možné podniknout pro posílení závazku své odpovědnosti a udržitelnosti, vyhledávat mezi zapojenými firmami a organizacemi dle sektoru či geografické polohy či rychle nalézt Národní síť Global Compact ve své zemi.

Zapojené organizace mohou nově inspirovat ostatní a sdílet své zkušenosti a pokroky skrze aplikaci online případových studií. Součástí webových stránek je také knihovna s více než 400 zdroji včetně užitečných průvodců, videí a dalších nástrojů firemní udržitelnosti.

Více naleznete na: www.unglobalcompact.org.