Už 20 let pečeme spolu! Přijďte na NGO Market, který pořádá Nadace Forum 2000

26. 3. 2019

Dobrovolnictví, udržitelná móda i domácnost, seniorská módní show, domácí vzdělávání, myslivci, kojení, stárnutí, hnojení i dospívání…

To vše se sejde na jubilejním 20. ročníku NGO Marketu v pražském Foru Karlín ve středu 10. dubna od 11:00 do 19:00. Návštěvníky i vystavující čeká spousta zajímavostí, radosti z poznání, inspirace i rozšíření obzorů.

NGO Market je skvělé místo k setkávání, sdílení zážitků i čerpání inspirace. Letos se NGO Marketu účastní dvě stovky neziskových organizací nejrůznějšího zaměření – vzdělávání, dobrovolnictví, přírody, zdraví, lidských práv či demokracie. Jejich zástupci odprezentují své aktivity, zodpoví dotazy a návštěvníci se mohou těšit i na bohatý doprovodný program.

Téma letošního ročníku se nese ve znamení oslav 20 let společného prožívání příběhů občanské společnosti. Přijďte ochutnat, co si to za oněch dvacet let společně “upekli”.

NGO Market 2019 zahájí zpěvačka Tonya Graves spolu s ředitelem Nadace Forum 2000 Jakubem Klepalem v 11 hodin přímo na výstavní ploše krátkým uvítáním a narozeninovým přáním. Návštěvníci budou vpouštěni od 10:30 hod. Jelikož prostory jsou omezené, organizátoři doporučují dorazit na slavnostní zahájení veletrhu včas. Vstup pro veřejnost je zdarma!

Střípky zajímavých příběhů dokumentují videa neziskových organizací, osobností a aktivních jednotlivců, kteří se do jejich narozeninové kampaně zapojili. Videa můžete zhlédnout na FB stránce NGO Marketu. Více informací naleznete na www.forum2000.cz.


Zdroj: Nadace Forum 2000, www.forum2000.cz.

Fotografie: Archiv Nadace Forum 2000