Vánoční charitativní menu s ADROU

5. 11. 2019

Pomáhejte o Vánocích s ADROU a vyzdobte si kancelář vánočním (ne)stromečkem nebo potěšte své partnery společensky odpovědným dárkem! Více v jejich vánočním menu...

ADRA v Etiopii pomáhá již 9 let a pomohla statisícům lidí v nouzi. Jak můžete pomoci?

Designový (ne)stromeček

Touto vtipnou a vkusnou výzdobou do vaší kanceláře ukážete na první dobrou vašim hostům i zaměstnancům, že jste společensky odpovědná firma. Pořízením (ne)stromečku poskytnete vodu lidem v Etiopii a navrch si ušetříte čas se zdobením.

Jak (ne)stromeček vypadá?

Jedná se o kartonový stojan, přibližně 1,5 m vysoký s opěrnými nožkami, na kterém je napsáno: „Tady měl stát opravdový stromeček, ale… místo jeho zakoupení jsme podpořili rodiny bez přístupu k vodě v suchem postiženém regionu v Etiopii částkou (bude doplněno finanční částka, kterou jste ADRU podpořili)“.

Min. doporučená výše daru: 5 000 Kč

Společensky odpovědné dárky vašim partnerům

Poděkujte partnerům za jejich přízeň v tomto roce skrze smysluplný dárek. Jedná se o vánoční přání, kterými svým partnerům ukážete, že vaše spolupráce přináší pozitivní změnu ve světě. Dejte jim vědět, že jste firma, které záleží na tom, jakou zanechá stopu ve světě.

Min. doporučená výše daru za 1 dárek: 100 KčVaše firma v Etiopii

Chcete se dostat do Etiopie? Nemusíte tam vyrážet s marketingovým týmem na vlastní pěst. Vaše logo vezme ADRA s sebou na prosincovou monitorovací cestu a vyfotí jej ve vesnicích, kde pomáhá. Dělejte dobro naplno! Staňte se partnerem vánoční kampaně a zdvojnásobte dary, které poputují do Etiopie!

ADRA v Etiopii

ADRA v Etiopii působí již 9 let. Zaměřujeme se zde na zajištění přístupu k vodě a jejímu udržitelnému a bezpečnému užívání pomocí rekonstrukce vodních zdrojů a hygienické osvěty pro 11 220 domácností v oblasti Afder v regionu Somali.

Etiopie je jednou ze zemí nejvíce zasažených klimatickou změnou. Kvůli podprůměrným srážkám v letech 2016 a 2017 zažila země ničivé sucho, jehož následky pociťují některé oblasti dodnes. Jednou z nich je region Somali, jehož obyvatelé se živí převážně pastevectvím. Nedostatek vody zde má za následky podvýživu, epidemii průjmových onemocnění, ztrátu obživy a další problémy jako jsou konflikty či degradaci půdy.

Co ADRA v Etiopii konkrétně dělá

  • zajištění dostupnosti vody prostřednictvím rekonstrukce vodních nádrží
  • vytvoření tzv. „vodních komisí“ sestávající z členů komunity, kteří budou dohlížet na zacházení s vodními zdroji a světu v oblasti hygieny a sanitace včetně školení pro představitele komunit
  • budovaní hygienické infrastruktury včetně latrín a zařízení na mytí rukou
  • nákup vozíků tažených osly ohroženým ženám samoživitelkám
  • přímé zásobování vodou pro suchem nejvíce postižené oblasti

Zaujala Vás vánoční nabídka? Celý výtěžek poputuje na pomoc lidem postiženým suchem v Etiopii. V případě zájmu kontaktujte Alžbětu Kalábovou (alzbeta.kalabova@adra.cz, +420 731 696 665). Vánoční (ne)stromečky objednávejte nejpozději do 17. 11. 2019.


Zdroj: Vánoční charitativní menu. ADRA Česká republika [online]. Copyright © 2014 ADRA [cit. 05.11.2019]. Dostupné ZDE.