VEČERNÍ ŠPACÍR aneb máš proč jít

15. 5. 2016

Nezisková organizace Domov Sue Ryder, nový člen Asociace společenské odpovědnosti, pořádá benefiční akci Večerní špacír, na kterou vás srdečně zveme.

Představte si, že jste žili desítky let doma. A najednou se máte stěhovat, protože jste staří a nemocní? Někdy jiná možnost není. Ale často stačí, aby Vám někdo ohřál oběd, pomohl s hygienou, podal léky nebo Vás vzal na procházku. A najednou tu je cesta, jak zůstat doma. Jít po ní pomáhá Osobní asistence Sue Ryder. Na této cestě pomůžete i Vy, pokud se zúčastníte Večerního špacíru, nebo pošlete finanční dar.

V pátek 3. června odstartuje na Vyšehradě pochod pro všechny, kterým není lhostejné, jak se v České republice stárne. Trasa špacíru vede z Vyšehradu přes park Jezerka až do sídla Domova Sue Ryder v Michli. V cíli špacíru – v Michelském dvoře, pak účastníky čeká koncert a občerstvení.

Důvodem, proč jít spolu s námi, je zážitek z netradiční akce, aktivním pohybem pomůžete dobré věci a také podpoříte myšlenku důstojného stáří.

Informace najdete a registrovat se můžete na www.vecernispacir.cz. Přihlásit se můžete také na startu pochodu před akcí samotnou. Celý výtěžek pochodu jde na pomoc seniorům. Na pochod vyrazí i zástupci Asociace společenské odpovědnosti, přidejte se také a nezapomeňte: stáří se nás týká dřív, než sami zestárneme!