Virtuální běh pro Paraple se letos uskuteční od 1. do 29. května. Zapojte se!

27. 4. 2021

Milujete výzvy? Pojďme společnými silami zdolat výzvu o nejúspěšnější Virtuální běh pro Paraple. Vyberte si svou kategorii, nastavte cíle, výši příspěvku nebo objednejte funkční triko Alpine Pro, kterým podpoříte Paraple v plné výši a zdolejte co nejvíce kilometrů od 1. 5. do 29. 5. Cena startovného je 199 Kč a jeho výtěžek bude použit k finančnímu zajištění činnosti Centra Paraple, které poskytuje sociální rehabilitační pobyty klientům s náhlým poškozením míchy.

Vzhledem k dlouhodobě nepříznivé situaci, která nepřeje hromadným akcím, se Centrum Paraple rozhodlo svou tradiční aktivitu Běh pro Paraple uskutečnit ve virtuální rovině. Kdo bude chtít roztočit kola nebo jen vykročit pro dobrou věc, bude srdečně vítán! Možné bude chodit, běhat, jezdit kdykoli a kdekoli po celý květen a svůj výkon trasovat s oblíbenou aplikací. Pak jen nasdílíte svou zdolanou vzdálenost.

Registrace

Registraci je možné provést zde. Základní startovné činí 199 Kč. Registrace zahrnuje diplom a startovní číslo, které přijde zaregistrovanému účastníkovi na e-mail. V případě objednání funkčního trička (za 400 Kč) obdrží účastník k diplomu a startovnímu číslu navíc originální papírovou medaili. Balíček startovného s tričkem je v hodnotě 599 kč.

Vyhodnocení

Výsledky výkonů budou vyhlášeny dne 29. 5. 2021 při on-line přenosu ze zahrady Centra Paraple. Těšit se můžete na hodnotné ceny od sponzorů. Jsou mezi nimi například batohy YOSHI z Olympijské kolekce od značky Alpine Pro, dřevěné korbele a prohlídky pivovaru od Pilsner Urquell či zapůjčení automobilu Škoda ENYAQ iV. A pozor, ze všech přihlášených dětských soutěžících bude vylosován jeden výherce koloběžky, který daroval Svět koloběžek! A ze všech registrací mezi plnoletými sportovci bude vylosován výherce vyhlídkového letu horkovzdušným balónem se startem v nejrůznějších lokalitách v České republice od pojišťovny Kooperativa. Vítězný tým se může těšit na dva velké sudy piva Pilsner Urquell. A na závěr akce bude všem účastníkům běhu poskytnuta 40% sleva na nové modely běžeckých bot eshopu sauconyrun.cz.

Více informací naleznete na www.behproparaple.cz

Související

Ipsos nyní přináší zajímavé postřehy a insighty formou podcastů

Přejít na článek

České ženy budou opět kopat za lepší svět. Přidat se můžete i vy!

Přejít na článek