Vydejte se za sny s cestovní kanceláří Sue Ryder

30. 4. 2021

Organizace Sue Ryder má pro Vás skvělou nabídku! Neujedete ani jeden kilometr. Neuvidíte jedinou památku. Neochutnáte žádnou místní specialitu. Budete o cestování jen snít, a přesto to bude báječná cesta. Kupte si virtuální zájezd a vydejte se na výlet s těmi nejkřehčími seniory. Díky Vám získají na svoji životní cestu výbavu, kterou nutně potřebují. Odbornou radu, důstojnou péči a doprovázení v těžkých chvílích, které přináší stáří. Takto vyzývá nezisková organizace poskytující služby seniorům a jejich blízkých své dárce k aktivitě.

Nabídka virtuálního zájezdu je určena pro všechny, kteří svým darem rádi podpoří aktivity Sue Ryder směřované jak k seniorům, tak k jejich blízkým. Dárcovská stránka www.darekprosueryder.cz nabízí virtuální cesty v zahraničí i po česku a dárce jako poděkování obdrží jízdenku a cestovatelský plán. Spuštěna byla 8. dubna a poběží do konce května 2021.

Věřím, že vnější omezení jako zdravotní potíže, závislost na pomoci nebo pandemie nebrání cestování. Omezuje jen některé jeho formy. Než se vydáme do světa znovu a zcela svobodně, zvu Vás k cestování ve fantazii a k pomoci skutečným lidem. Těm nejkřehčím seniorům, kteří potřebují naši podporu už dnes. Děkuji Vám,” říká Matěj Lejsal, ředitel neziskové organizace Sue Ryder.

Klienti Sue Ryder dnes cestují ve vzpomínkách, s albem fotografií na klíně, prstem po mapě. Někdy jedou na skutečný výlet, který by se nám zdál směšně malý a zoufale krátký. Pro ně to je ale obrovská událost, veliké dobrodružství a fyzický výkon rovný výstupu na Mount Everest. Pomozte organizaci Sue Ryder pomáhat i v těchto drobných denních radostech.

Více informací najde na www.darekprosueryder.cz.

Související

Celý svět vzdal 5. května hold dobrým skutkům. Projevy vděčnosti zaplavily sociální sítě

Přejít na článek

Vedení společnosti URW ČR sníží své odměny ve prospěch lidí v první linii

Přejít na článek