Vydejte se za sny s cestovní kanceláří Sue Ryder

30. 4. 2021

Organizace Sue Ryder má pro Vás skvělou nabídku! Neujedete ani jeden kilometr. Neuvidíte jedinou památku. Neochutnáte žádnou místní specialitu. Budete o cestování jen snít, a přesto to bude báječná cesta. Kupte si virtuální zájezd a vydejte se na výlet s těmi nejkřehčími seniory. Díky Vám získají na svoji životní cestu výbavu, kterou nutně potřebují. Odbornou radu, důstojnou péči a doprovázení v těžkých chvílích, které přináší stáří. Takto vyzývá nezisková organizace poskytující služby seniorům a jejich blízkých své dárce k aktivitě.

Nabídka virtuálního zájezdu je určena pro všechny, kteří svým darem rádi podpoří aktivity Sue Ryder směřované jak k seniorům, tak k jejich blízkým. Dárcovská stránka www.darekprosueryder.cz nabízí virtuální cesty v zahraničí i po česku a dárce jako poděkování obdrží jízdenku a cestovatelský plán. Spuštěna byla 8. dubna a poběží do konce května 2021.

Věřím, že vnější omezení jako zdravotní potíže, závislost na pomoci nebo pandemie nebrání cestování. Omezuje jen některé jeho formy. Než se vydáme do světa znovu a zcela svobodně, zvu Vás k cestování ve fantazii a k pomoci skutečným lidem. Těm nejkřehčím seniorům, kteří potřebují naši podporu už dnes. Děkuji Vám,” říká Matěj Lejsal, ředitel neziskové organizace Sue Ryder.

Klienti Sue Ryder dnes cestují ve vzpomínkách, s albem fotografií na klíně, prstem po mapě. Někdy jedou na skutečný výlet, který by se nám zdál směšně malý a zoufale krátký. Pro ně to je ale obrovská událost, veliké dobrodružství a fyzický výkon rovný výstupu na Mount Everest. Pomozte organizaci Sue Ryder pomáhat i v těchto drobných denních radostech.

Více informací najde na www.darekprosueryder.cz.

Související

Nové nebezpečí pro přírodu i ekonomiku. Svět zarůstá křovinami, vědci si lámou hlavu, co s tím

Přejít na článek

Potravinové banky v roce 2021 opět navýšily svůj obrat, stoupá však i poptávka po pomoci

Přejít na článek

Připravujeme nové vydání katalogu udržitelných dárků členů Asociace

Přejít na článek