Vyhlášen další ročník soutěže 4ETIKA

24. 2. 2015

Je férové chování a podnikání v České republice opravdu už jen sci-fi pojmem? Je možné tento trend nějak zvrátit? Patří pojem etika již jen do slovníku?

Skanska a Transparency International vyhlašují další ročník soutěže 4ETIKA, díky které mohou občané České republiky vrátit principy slušného chování do běžného života.

Účelem projektu 4ETIKA je pomoc v oblasti omezování korupce a zlepšování společenského a podnikatelského klimatu v České republice.

Nápad uspořádat soutěž 4ETIKA byl ovlivněn především současným stavem české společnosti, kde se den co den setkáváme s korupčními kauzami a neetickým jednáním, jak v oblasti podnikání, tak v oblasti běžného života. Je nutné zabývat se tímto problémem. A proto bychom rádi i prostřednictvím vašich nápadů/projektů nastartovali změnu k lepšímu!

Pokud máte skvělý nápad, který byste rádi realizovali, případně už na něm pracujete, ale nemáte peníze a potřebnou radu, 4ETIKA vám může pomoct vaše nápady a projekty uskutečnit. Zapojte se do projektu 4ETIKA, získejte 10 000 Kč a možnost placené praxe v Transparency International!

Uzávěrka přijímání projetků je 30. dubna 2015. Podrobné zadání projektu naleznete zde.

Více informací k soutěži, pravidla a podmínky naleznete zde.