Vyšlo letní číslo Bulletinu Asociace společenské odpovědnosti

11. 8. 2015

První číslo Bulletinu A-CSR, který vás v každém z ročních období provede aktuálními trendy a specifickými tématy z oblasti CSR a udržitelného podnikání, je venku!

V tomto čísle se mimo jiné dozvíte, kolik lze uspořit recyklací elektrozařízení či, jak úspěšně bojuje jeden z nejluxusnějších hotelů v České republice za ochranu životního prostředí. Kolegyně Gabriela pro vás vyzpovídala odbornici na sociálně inovační projekty, Annu Kadeřábkovou. Ta mimo jiné zdůrazňuje, že společenský potenciál podniků zůstává stále nevyužitý a že je nezbytně nutné, aby podnikatelský sektor hrál významnou roli při řešení společenských problémů tím, co umí nejlépe, inovační byznys strategií.

A přesně v tomto duchu a tématu od tradiční CSR až po sociální inovace, se ponese i plánované podzimní setkání členů Platformy Asociace společenské odpovědnosti, která za poslední dva roky téměř čtyřnásobila počet svých členů. Na její členské základně je více než zřejmé, že téma společenské odpovědnosti stále více rezonuje i českou společností.

Přeji vám příjemné čtení. Bulletin zobrazíte zde.