Výživná snídaně, která vám otevře oči

7. 7. 2022

Možná už jste zažili spoustu (typů) firemních snídaní – zdravou, vzdělávací, týmovou, inovativní, zážitkovou, a dokonce jste možná už zažili i snídani online. Ale zažili jste už snídani s nezvaným hostem?

S hostem, který z vás po dobu trvání snídaně udělá někoho, kým rozhodně nebudete chtít zůstat? Někoho, kdo vám otevře oči a pomůže vám zamyslet se nad tím, jestli to, kým jste, s kým jste, čemu věnujete svůj čas a energii a jaké máte v životě priority a cíle je to, co opravdu chcete? Hostem, který vám pomůže lépe zvládat stres nebo vás naučí, jak mu i předcházet? A když se po snídani budete řídit tím, co jste prožili, tak máte velkou šanci, že tu hrůzu, kterou na chvíli a na zkoušku při snídani zažijete, nebudete muset řešit ve vašem reálném životě.

Ze snídaně s nezvaným hostem prostě budete odcházet s intenzivním zážitkem, a ještě se dobře a zdravě nasnídáte. Snídaně s nezvaným hostem je zážitkový program proti stresu, který spojuje zdravou snídani a nevšední zážitek s pomocí dobré věci. Účastníci si na základě reálného prožitku uvědomí důležitost principů work-life balance a na vlastní kůži si vyzkouší, jak může vliv dlouhodobého stresu změnit jejich každodenní život.

„Na základě osobní zkušenosti vřele Program Snídaně s nezvaným hostem doporučuji. Jak se říká, je lepší jednou zkusit, než-li 100krát vidět nebo slyšet a tento workshop je toho skvělým příkladem. Jestli se chcete s vašimi kolegy opravdu vcítit a pochopit alespoň část překážek a omezení, které musí mladí lidé třeba po mrtvici den co den zvládat, není lepší volba než zažít Snídani s nezvaným hostem. Navíc v přátelské, příjemné, bezpečné atmosféře, vedené experty v humorném, ale poučném duchu,“ řekla účastnice z ExxonMobil Silvia Čebeková.

Co vám taková výživnější snídaně přinese?

Osobní zkušenost s nezvaným hostem jménem mrtvice; návod, jak se nezařadit mezi narůstající počet mladých lidí, kteří mozkovou mrtvici prodělali; zdravou snídani a hluboký prožitek sdílený s kolegy.

Navíc budete odcházet s dobrým pocitem, protože svou účastí na snídani pomůžete financovat denní neurorehabilitační stacionář pro mladé lidi po mrtvici a úrazech hlavy. Jedna snídaně = rehabilitace až pro dva klienty na měsíc.

Pokud budete chtít takovou snídani zažít, neváhejte a kontaktujte ERGO Aktiv.


Výživná snídaně, která vám otevře oči. ERGO Aktiv – Centrum neurorehabilitace osob se získaným poškozením mozku. Tisková zpráva. 10. 6. 2022.

Související

Prevence onkologických onemocnění: Galerie v pasážích i edukační stánek na střeše obchodního centra

Přejít na článek

Cesta k milionům dětí: Jak funguje logistika Mary’s Meals

Přejít na článek