Vyzkoušejte netradiční teambuilding s Pragulicem

5. 1. 2022

PRAGULIC je sociální podnik, který se zaměřuje na přibližování různorodých světů a životních příběhů skrz autentické zážitky. Aktivity Pragulicu směřují k destigmatizaci a budování empatie. V tuto chvíli se organizace zaměřuje na témata jako závislosti, život na ulici, nemoci těla a duše, LGBT, chudobu, lidi vyloučené a na jinakost obecně. Pragulic nabízí práci a podporu těm, kteří jsou v neleké životní situaci, organizuje netradiční prohlídky města, zážitek 24 hodin bez domova, přednášky, workshopy, online prohlídky a živá vysílání.

ORIGINÁLNÍ TEAMBUILDING DLE INDIVIDUÁLNÍ POPTÁVKY
Jak by takový teambuiling mohl vypadat:

  • Může mít podobu klasické prohlídky s průvodcem či kombinací více průvodců.
  • Prohlídka spojená s aktivitami jako: vydělávání peněz na ulici (sběr lahví, papíru, pouliční busking apod.). Výtěžek půjde pro lidi na ulici.
  • Dále např. zabezpečení si jídla na ulici, fárání z kontejnerů – sklo, papír apod., sběr odpadků a mnoho dalších.
  • Je možné uspořádat charitativní sbírku oblečení a odnést ji lidem na ulici či do charitativních společností, vařit a rozdávat jídlo potřebným.

Teambuilding by mohl mít také podobu přednášky na různá témata, např. fungování Pragulicu, závislosti (alkohol, drogy), život na ulici, nemoci těla a duše, LGBT, chudoba či problémy se zadlužeností a exekucemi, rasismus či otázky genderu.

Pragulic umí vytvořit program na míru např. pro večírky, akce pro obchodní partnery, doprovodný program ke konferencím apod. Tyto aktivity mohou probíhat online i offline.

Výše uvedená nabídka aktivit může být pro různě velké skupiny či pro jednotlivce a v různých časových úsecích od 1 hodiny až po 24 hodinový zážitek. Dle individuální poptávky klienta připravuje Pragulic zážitek na míru. Orientační cenové rozpětí je od 250 Kč za člověka na individuální prohlídce, 500 Kč za člověka za teambuildingu s aktivitami až po kalkulaci aktivit na míru.

Pokud je vaše společnost aktivní v oblasti CSR aktivit, Pragulic vám rád představí originální nápady, jak spolupracovat. Více informací najdete zde.


Zdroj: Nabídka aktivit pro firmy. Pragulic. 15. 12. 2021.

 

Související