Začíná 4. ročník soutěže Social Impact Award

4. 2. 2015

Social Impact Award už pomohl s rozjezdem řadě projektů, jako je například Pragulic, Bezobalu, Anthropictures, FOREWEAR, Ke kořenům, Koala Phone a další.

Vítězové minulých ročníků budou hosty večera a příklady úspěšných společensky prospěšných projektů si budete moct prohlédnout také na výstavě Podnikáme jinak. Asociace společenské odpovědnosti je partnerem této soutěže.

Přijďte se inspirovat neotřelými nápady jak podnikatelskou cestou řešit společenské a environmentální problémy. Nečekaná setkání s nápaditými a odvážnými lidmi zaručena.

Opět se hraje o nejlepší studentské nápady, jak pomáhat a podnikat zároveň. Přijďte se inspirovat příběhy vítězů z minulých let a dozvědět se, jaké jsou letošní podmínky soutěže: SIA KICK OFF 2015 se koná 17. února v Praze (od 19:30 v Impact Hub Praha, Drtinova 10) a 26. února v Ostravě (od 18:00 v Impact Hub Ostrava, Sokolovská třída 1263/24). Pozvánku zobrazíte zde.

Akce jsou otevřené komukoliv, koho zajímá společensky prospěšné podnikání. Více o podmínkách soutěže, cenách a přípravných workshopech na socialimpactaward.cz.