Zapojte se do projektu Rozhled od Nadání a dovednosti

22. 8. 2019

Nevíte úplně kudy kam po střední škole? Nemáte jasnou představu o své budoucí kariéře? Přihlašte se do Rozhledu, mentoringového projektu plného workshopů, který vás nasměruje dále.

Nezisková organizace Nadání a dovednosti o.p.s. pořádá již 17. kolo projektu Rozhled, které se zaměřuje na mladé lidi ve věku 17 až 21 let a jejich nasměrování tím správným směrem.

Přemýšlíte kam na VŠ nebo jestli vůbec? Nevíte, co by vás vlastně bavilo? Nebo vás možná baví víc věcí a nevíte, jak se rozhodnout? Pokud máte tyto otázky v hlavě, projekt Rozhled může být něco pro vás. Rozhled je 3 měsíční mentoringový projekt, který vám pomůže nastartovat kariéru. Pomůže vám s osobnostním rozvojem a zvýší šanci uplatnit se na trhu práce nebo se stát například startupistou či youtuberem.

Pro koho projekt je?

  • pro ty, kterým je mezi 17 až 21 lety;
  • pro ty, co jsou studenty 3. – 4. ročníku střední školy.
  • Projekt je primárně pro středoškoláky pocházející ze sociálně znevýhodněného prostředí (avšak není podmínkou). Znevýhodněné prostředí může znamenat různé životní situace od těžké nemoci v rodině přes rodiče samoživitele až po finanční tíži – organizace ráda zodpoví všechny dotazy.

Co vás čeká?
Tři víkendy (sobota i neděle) plné workshopů, seminářů a přednášek zajímavých lidí, kteří vás namotivují a pomohou vám najít směr. Career days (neděle až úterý), kdy organizace zařídí tři exkurze podle vašeho zájmu. Všechny workshopy a semináře jsou pořádány v Praze. Je povinné zúčastnit se všech víkendových workshopů. Díky sponzorům neplatíte vůbec nic a případnou dopravu do Prahy (pro mimopražské) proplatí organizace.

Jak se přihlásit?
Přihlašte se přímo na stránkách organizace. Na stránkách navíc najdete další užitečné informace o projektu. Přihlašování je otevřeno až do 15. 9. 2019. Projekt začíná na konci září a končí v prosinci. Pokud máte dotazy, napište na FB organizace nebo rovnou projektové manažerce Alžbětě, který má Rozhled na starost na emailu alzbeta.grohmannova@nadaniadovednosti.cz.


Zdroj: www.nadaniadovednosti.cz.