Zpříjemněte si Velikonoce dekoracemi od Aranžérie

26. 3. 2020

Sociální podnik Aranžérie, i v této komplikované době, pro vás připravil speciální velikonoční kolekci. Krásné velikonoční dekorace a květiny vám osobně přiveze až domů.

Letošní Velikonoce zřejmě stráví většina z nás ve svých domovech, ale to nikomu nebrání v tom, aby si doma vytvořil příjemnou velikonoční atmosféru. Zaměstnanci květinové dílny a sociálního podniku Aranžérie jsou připraveni splnit vám jakékoliv přání. Nyní představili speciální jarní a velikonoční nabídku, ve které najdete například věnce se zelení či dekorativní plecháčky a mísy.

Aranžérie momentálně pracuje v omezeném režimu, jelikož nechce své zaměstnance vystavovat zbytečnému riziku. Zdraví všech staví na první místo. Objednávky však stále aktivně přijímá a snaží se poskytnout co nejpříjemnější a nejbezpečnější servis. Platby přijímá pouze bezhotovostně. Objednávku si můžete vyzvednout buď osobně v Aranžérii, nebo vám ji osobně přivezou domů ke dveřím.

V dílně Aranžérie pracují lidé, kteří mají některou formu epilepsie, s níž je představa běžného zaměstnání často nedosažitelná. Z Aranžérie si tak neodnášíte jenom profesionálně vyrobenou květinu, ale také dobrý pocit, že jste pomohli a podpořili sociální podnik. Všichni z Aranžérie ocení, když je v této těžké situaci podpoříte.


Zdroj: webové stránky Aranžérie www.aranzerie.cz

Související

Nový Prostor a Asociace společenské odpovědnosti uzavírají širší spolupráci

Přejít na článek

Portus Praha organizuje virtuální běh pro normálně postižené. Zapojte se i vy!

Přejít na článek

Udržitelná strava. Zpráva o rostlinném mléku mapuje rostlinné alternativy mléka

Přejít na článek