Sims Recycling Solutions

Sims Recycling Solutions s.r.o. je součástí největší recyklační společnosti na světě a globálním leaderem v oblasti zpracování použité výpočetní techniky a ITAD.

Sims v České republice se zabývá poskytováním služeb v IT, bezpečností dat a repasováním výpočetní techniky. Společnost je držiteli certifikátů ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO/ICE 27001, Certifikátu výjimečnosti, Microsoft Authorized Refurbisher, Microsoft Partner Gold OEM, Blancco Gold Partner.

Mezi hlavní služby poskytované společností Sims je IT Lifecycle Management – komplexní management IT od instalace až po recyklaci. S klienty pracuje na tom, jak maximalizovat hodnotu IT vybavení v každé fázi životního cyklu, Product Take Back – výkup přebytečné nebo vyřazované výpočetní technik, IT Recovery –  služby pro opětovné použití výpočetní techniky, remarketing IT nebo zisk z náhradních dílů, IT Employee Purchase Programme – zajištění kompletního procesu zaměstnaneckého prodeje, IT Recycling – služby určené pro zastaralou výpočetní techniku a komunikační technologie, Mobile Devices – obnova mobilních zařízení, využití dílů nebo možnost recyklace a další.

Sims pomáhá maximalizovat úspory v a zisky z IT různým klientům: výrobci IT, firemní zákazníci, firmy s komplexní IT, komunikační a datovou infrastrukturou, státní organizace a úřady, globální společnosti renomovaných značek, prodejci výpočetní techniky a telekomunikačních zařízení.