Náš tým

Lucie Mádlová

Lucie Mádlová

zakladatelka a výkonná ředitelka

madlova@a-csr.cz

Na počátku všeho byla Lucie. Vizionářka, která překypuje nápady a stejně tak energií, kterou klidní pomocí pilates a barre. Asociace nebyla jediným novátorským počinem. Právě díky ní rezonuje Českem zkratka SDGs. Lucie má hlavu v oblacích a vlastně i v rámci své osobní mise – šířit povědomí o globálních cílech – často nezůstává "nohama na zemi", neboť je stále někde na cestách. Nikdy jí nechybí červená rtěnka, která je jejím poznávacím znakem.

Julie Borovcová

Julie Borovcová

provozní ředitelka

+420 607 279 323
borovcova@a-csr.cz

Její tempo přechází od poklusu, který se bude hodit pro splnění snu zaběhnout si maraton, k rychlosti Formule 1, jejíž je fanouškem. Díky tomu ví o členech Asociace vše, šije jim služby na míru, připravuje členské akce, řídí Ceny SDGs a odpovídá za směřování celé platformy. Navíc má přehled o všem, co je potřeba – od toho, kde se v kanceláři nachází náhradní náplň do tiskárny, až po ty nejdůležitější smlouvy.

Tereza Novosadová Ocetková

Tereza Novosadová Ocetková

komunikace a PR

+420 739 283 983
ocetkova@a-csr.cz

Tereza a komunikace jsou sehranými parťáky. Slova jí na klávesnici sviští stejnou rychlostí jako longboard, na kterém ráda jezdí. Trefná spojení jí naskakují s každým lokem dobré kávy, kterou si u práce dopřává. S Terezou je radost pracovat. Má přehled i díky přečteným novinám z různých koutů světa. Díky lásce k četbě a studiu jazyků vás vždy odzbrojí slovní zásobou. A každé zadané téma zdolá stejně úspěšně jako lezeckou stěnu, kterou si užívá ve svém volném čase.

Ivana Kolářová

Ivana Kolářová

členství a projekty

+420 732 574 125
kolarova@a-csr.cz

Ráda přijímá výzvy. Půl roku v New Yorku v OSN a léta v Anglii ovšem Ivanu zocelil natolik, že ji jen tak něco nerozhodí. A kdyby se přece jenom něco našlo, má u sebe pokaždé tabulku čokolády, kterou miluje. Ivana ráda cestuje a poznává nové kraje a jejich kultury, stejně jako nové i stávající členy Asociace, pro které je velkou oporou. Předností Ivany je i klid a ladnost, se kterou tančí mezi podporou všech projektů jako při své oblíbené bachatě.

Karolína Tesárek

Karolína Tesárek

marketing a sociální sítě

+420 723 771 507
tesarek@a-csr.cz

Na trendy v online marketingu má čuch – stejně jako její mopsík Bruno, který zavětří pokaždé, když se chystá vařit svou oblíbenou itálii. S hravostí, se kterou si užívá i se svou dcerou Bibi, se stará o kreativní komunikaci. A to jak mezi organizacemi, tak mezi sledujícími na sociálních sítích. Na nárůst našich fanoušků se nemusí dívat do věšteckých koulí, ale klidně stačí do těch sněhových, které tak ráda sbírá.

KOKO

KOKO

happiness manažerka

Kdo má přehled o tom, co se děje pod okny kanceláře a zároveň za každým pracovním stolem uvnitř je právě Koko. Její zvědavost se snoubí s potřebou mít přehled o všem, co se kde šustne. Dejte jí jakoukoli pískací hračku, a bude happy. Méně už tým Asociace, ale když je happy Koko, jsou happy všichni. A v tom tkví její pracovní náplň happiness manažerky!