Náš tým

Lucie Mádlová

Lucie Mádlová

zakladatelka a výkonná ředitelka

madlova@a-csr.cz

Na počátku všeho byla Lucie. Vizionářka, která překypuje nápady a stejně tak energií, kterou klidní pomocí pilates. Asociace nebyla jediným novátorským počinem. Právě díky ní rezonuje Českem zkratka SDGs. Lucie má hlavu v oblacích a vlastně i v rámci své osobní mise – šířit povědomí o globálních cílech – často nezůstává "nohama na zemi", neboť je stále někde na cestách. Nikdy jí nechybí červená rtěnka, která je jejím poznávacím znakem.

Julie Borovcová

Julie Borovcová

provozní ředitelka

+420 607 279 323
borovcova@a-csr.cz

Její tempo přechází od poklusu, který se bude hodit pro splnění snu zaběhnout si maraton, k rychlosti Formule 1, jejíž je fanouškem. Díky tomu ví o členech Asociace vše, šije jim služby na míru, připravuje členské akce, řídí Ceny SDGs a odpovídá za směřování celé platformy. Navíc má přehled o všem, co je potřeba – od toho, kde se v kanceláři nachází náhradní náplň do tiskárny, až po ty nejdůležitější smlouvy.

Nikola pospíšilová

Nikola pospíšilová

marketing a sociální sítě

+420 605 138 862
pospisilova@a-csr.cz

Marketing a sociální sítě dostávají pod vedením Nikoly stejnou péči jako pokojovky, o které se ráda stará. Nikola má v práci i životě ráda rovnováhu. O tom svědčí i zkoušení nových jógových asán, kde svůj balanc i klid získává. Radost jí dělají jak tabulky a analytika, tak kreativita a hrátky se slovy. Pevně stojí nohama na zemi, ale v srdci je dobrodruh. Má ráda systém a pořádek, ale ve stejný okamžik dokáže vyrazit na punkovou cestu do neznáma s dodávkou Ferdou.

Ivana Kolářová

Ivana Kolářová

členství a projekty

+420 732 574 125
kolarova@a-csr.cz

Ráda přijímá výzvy. Půl roku v New Yorku v OSN a léta v Anglii ovšem Ivanu zocelil natolik, že ji jen tak něco nerozhodí. A kdyby se přece jenom něco našlo, má u sebe pokaždé tabulku čokolády, kterou miluje. Ivana ráda cestuje a poznává nové kraje a jejich kultury, stejně jako nové i stávající členy Asociace, pro které je velkou oporou. Předností Ivany je i klid a ladnost, se kterou tančí mezi podporou všech projektů jako při své oblíbené bachatě.

Tereza Novosadová Ocetková

Tereza Novosadová Ocetková

komunikace a PR

+420 739 283 983
ocetkova@a-csr.cz

Tereza a komunikace jsou sehranými parťáky. Slova jí na klávesnici sviští stejnou rychlostí jako longboard, na kterém ráda jezdí. Trefná spojení jí naskakují s každým lokem dobré kávy, kterou si u práce dopřává. S Terezou je radost pracovat. Má přehled i díky přečteným novinám z různých koutů světa. Díky lásce k četbě a studiu jazyků vás vždy odzbrojí slovní zásobou. A každé zadané téma zdolá stejně úspěšně jako lezeckou stěnu, kterou si užívá ve svém volném čase.

Karolína Tesárek

Karolína Tesárek

manažerka Giving Tuesday

+420 723 771 507
tesarek@a-csr.cz

Na Giving Tuesday má čuch – stejně jako její mopsík Bruno, který zavětří pokaždé, když se chystá vařit svou oblíbenou Itálii. S hravostí, kterou si užívá i se svou dcerou Bibi, se postará, aby bylo Giving Tuesday kreativní a přilákalo nové laskavce. A to jak mezi organizacemi, tak mezi sledujícími na sociálních sítích. Na rozvoj projektu se nemusí dívat do věšteckých koulí, ale klidně stačí do těch sněhových, které tak ráda sbírá. Zůstává s pohledem na ně pozitivní, stejně jako s vědomím, že laskavých lidí je u nás stále dostatek.

Anna Beránková

Anna Beránková

redaktorka

berankova@a-csr.cz

Miluje vůni kávy, stejně jako vůni listů nového Listí. Kávu si mimochodem dost dopřává, když se připravuje na všechny rozhovory. Dohled nad textem, a jestli je ke kávě i něco dobrého, jí dělají její mopsík a setr. Anna ráda poznává lidské příběhy a vždy se snaží do každého interview dodat empatii a hravost dětské duše, která v ní stále zůstává. Potěšení jí dělá, když někomu může udělat radost, když má každý den možnost se smát a třeba si i zazpívat.

Magdaléna Benešová

Magdaléna Benešová

projektová manažerka

benesova@a-csr.cz

Dejte Magdaléně na starosti jakýkoliv projekt a zhostí se ho na jedničku. Dá mu péči, hravost i vytrvalost, stejně jako svému synovi Vincentovi. A i když má ráda citronovou zmrzlinu, kyselých obličejů u členů se bát nemusí. Ví, že je třeba dát všem komunikaci hřejivou jako sluneční paprsky, vláhu v podobě kreativity a empatie, což dopřává i rostlinám při jejím oblíbeném biozahradničení. A když ji dojde inspirace a energie? Jde ji načerpat do hor nebo k oceánu.

KOKO

KOKO

happiness manažerka

Kdo má přehled o tom, co se děje pod okny kanceláře a zároveň za každým pracovním stolem uvnitř je právě Koko. Její zvědavost se snoubí s potřebou mít přehled o všem, co se kde šustne. Dejte jí jakoukoli pískací hračku, a bude happy. Méně už tým Asociace, ale když je happy Koko, jsou happy všichni. A v tom tkví její pracovní náplň happiness manažerky!