Tým Asociace společenské odpovědnosti

Lucie Mádlová

Lucie Mádlová

zakladatelka a výkonná ředitelka

madlova@a-csr.cz

Na počátku všeho byla Lucie. Vizionářka, která překypuje nápady a stejně tak energií, kterou klidní pomocí pilates a barre. Asociace nebyla jediným novátorským počinem. Právě díky ní rezonuje Českem zkratka SDGs. Lucie má hlavu v oblacích a vlastně i v rámci své osobní mise – šířit povědomí o globálních cílech – často nezůstává "nohama na zemi", neboť je stále někde na cestách. Nikdy jí nechybí červená rtěnka, která je jejím poznávacím znakem.

Julie Borovcová

Julie Borovcová

provozní ředitelka

+420 607 279 323
borovcova@a-csr.cz

Její tempo přechází od poklusu, který se bude hodit pro splnění snu zaběhnout si maraton, k rychlosti Formule 1, jejíž je fanouškem. Díky tomu ví o členech Asociace vše, šije jim služby na míru, připravuje členské akce, řídí Ceny SDGs a odpovídá za směřování celé platformy. Navíc má přehled o všem, co je potřeba – od toho, kde se v kanceláři nachází náhradní náplň do tiskárny, až po ty nejdůležitější smlouvy.

Tereza Novosadová Ocetková

Tereza Novosadová Ocetková

komunikace a PR

+420 739 283 983
ocetkova@a-csr.cz

Tereza a komunikace jsou sehranými parťáky. Slova jí na klávesnici sviští stejnou rychlostí jako longboard, na kterém ráda jezdí. Trefná spojení jí naskakují s každým lokem dobré kávy, kterou si u práce dopřává. S Terezou je radost pracovat. Má přehled i díky přečteným novinám z různých koutů světa. Díky lásce k četbě a studiu jazyků vás vždy odzbrojí slovní zásobou. A každé zadané téma zdolá stejně úspěšně jako lezeckou stěnu, kterou si užívá ve svém volném čase.

Ivana Kolářová

Ivana Kolářová

členství a projekty

+420 732 574 125
kolarova@a-csr.cz

Ráda přijímá výzvy. Půl roku v New Yorku v OSN a léta v Anglii ovšem Ivanu zocelil natolik, že ji jen tak něco nerozhodí. A kdyby se přece jenom něco našlo, má u sebe pokaždé tabulku čokolády, kterou miluje. Ivana ráda cestuje a poznává nové kraje a jejich kultury, stejně jako nové i stávající členy Asociace, pro které je velkou oporou. Předností Ivany je i klid a ladnost, se kterou tančí mezi podporou všech projektů jako při své oblíbené bachatě.

Karolína Tesárek

Karolína Tesárek

marketing a sociální sítě

+420 723 771 507
tesarek@a-csr.cz

Na trendy v online marketingu má čuch – stejně jako její mopsík Bruno, který zavětří pokaždé, když se chystá vařit svou oblíbenou itálii. S hravostí, se kterou si užívá i se svou dcerou Bibi, se stará o kreativní komunikaci. A to jak mezi organizacemi, tak mezi sledujícími na sociálních sítích. Na nárůst našich fanoušků se nemusí dívat do věšteckých koulí, ale klidně stačí do těch sněhových, které tak ráda sbírá.

KOKO

KOKO

happiness manažerka

Kdo má přehled o tom, co se děje pod okny kanceláře a zároveň za každým pracovním stolem uvnitř je právě Koko. Její zvědavost se snoubí s potřebou mít přehled o všem, co se kde šustne. Dejte jí jakoukoli pískací hračku, a bude happy. Méně už tým Asociace, ale když je happy Koko, jsou happy všichni. A v tom tkví její pracovní náplň happiness manažerky!

Tým e-shop Nakup na Dobro

Nikola pospíšilová

Nikola pospíšilová

marketing a sociální sítě

+420 605 138 862
pospisilova@a-csr.cz

Marketing a sociální sítě dostávají pod vedením Nikoly stejnou péči jako pokojovky, o které se ráda stará. Nikola má v práci i životě ráda rovnováhu. O tom svědčí i zkoušení nových jógových asán, kde svůj balanc i klid získává. Radost jí dělají jak tabulky a analytika, tak kreativita a hrátky se slovy. Pevně stojí nohama na zemi, ale v srdci je dobrodruh. Má ráda systém a pořádek, ale ve stejný okamžik dokáže vyrazit na punkovou cestu do neznáma s dodávkou Ferdou.

Luděk Kyprý

Luděk Kyprý

B2B manažer

+420 724 144 155
kypry@a-csr.cz

Přání našich zákazníků je mu rozkazem, každou zakázku Luděk vyladí tak, aby předčila jejich očekávání. Vlastní logo, speciální balíček, tisíce kusů? Nic pro něj není problém a cestu vždycky najde. Stejně flexibilní je i v oblasti sportu – posilovna, lyže nebo fotbal, ničemu neřekne ne, hlavní je sednout každý den na motorku a mít vítr ve vlasech. A když zbyde čas? Nahodí červeno-bílou šálu a energii nechá na fotbalovém stadionu v pražských Vršovicích!

Kristýna Machová

Kristýna Machová

péče o dodavatele

machova@a-csr.cz

Dokázala by zhodnotit každý díl Přátel, protože je viděla nespočetněkrát. A se stejnou energií by se pustila i do katalogů stávajících i budoucích dodavatelů. E-shop spravuje se stejným nadšením, s jakým sbírá pokojovky, nejraději tchýniny jazyky. Zkušenosti v oboru sociálního podnikání zúročí každý den, právě ona je totiž hlídacím psem udržitelnosti a celé vize Nakup na Dobro. Vařit sice podle svých slov neumí, ale ingredience do každého nového produktu přesně připraví a vykouzlí tak výživnou a plnohodnotnou nabídku.