Náš tým

Lucie Mádlová

Lucie Mádlová

zakladatelka a výkonná ředitelka

madlova@a-csr.cz

Na počátku všeho byla Lucie. Vizionářka, která překypuje nápady a stejně tak energií, kterou klidní pomocí pilates. Asociace nebyla jediným novátorským počinem. Právě díky ní rezonuje Českem zkratka SDGs. Lucie má hlavu v oblacích a vlastně i v rámci mise vyslankyně dobré vůle MZV ČR pro globální cíle často nezůstává nohama na zemi, neboť je stále někde na cestách. Nikdy jí nechybí červená rtěnka, která je jejím poznávacím znakem.

Julie Borovcová

Julie Borovcová

členství a projekty

+420 607 279 323
borovcova@a-csr.cz

Její tempo předchází od poklusu, který se bude hodit pro splnění snu zaběhnout si maraton, k rychlosti Formule 1, jejíž je fanouškem. Díky tomu ví o členech Asociace vše, šije jim služby na míru, připravuje členské akce, řídí Ceny SDGs a odpovídá za směřování celé platformy. Navíc má přehled o všem, co je potřeba – od toho, kde se v kanceláři nachází náhradní náplň do tiskárny až po ty nejdůležitější smlouvy.

Ivona Humpál

Ivona Humpál

projektový management

+420 607 584 753
humpal@a-csr.cz

Díky Ivoně není plánování a realizace projektů SDGs Beach Volleyball Cup a Giving Tuesday jedna velká detektivka, i když ji neustále vidíte začtenou do jedné z nich. Je obdarovaná nadměrnou všímavostí, kdy vidí detaily, které běžní smrtelníci přehlížejí. To dodává na klidu zbytku týmu, ale Ivoně vůbec. Ještě, že existuje uklidnění v podobě jógy a donutů.

Ivana Kolářová

Ivana Kolářová

projektový management

+420 732 574 125
kolarova@a-csr.cz

Ráda přijímá výzvy. Půl roku v New Yorku v OSN a rok v Anglii ovšem Ivanu zocelil natolik, že ji jen tak něco nerozhodí. A kdyby se přece jenom něco našlo, má u sebe pokaždé tabulku čokolády, kterou miluje. Ivana v Asociaci iniciuje nové směry, plánuje, realizuje a kontroluje – to vše v ladném kroku tance, který patří mezi její koníčky.

Karolína Tesárek

Karolína Tesárek

content a sociální sítě

+420 723 771 507
tesarek@a-csr.cz

Na dobrý obsah na webové stránky i sociální sítě pro členy Asociace má čuch – stejně jako její mopsík Bruno, který ale zavětří pokaždé, když se Karolína chystá vařit svou oblíbenou Itálii. Postará se o publicitu vašich projektů a ví, jak na to, aby se na ně všichni koukali růžovýma brýlema, což je mimochodem její oblíbená barva. Karolína má navíc hobby, které jen tak někdo nemá. Sbírá sněhové koule.

PR

PR

nedori

pvl@nedori.cz

Komunikační agentura nedori na trhu působí od roku 2014, vznikla na platformě freelancerů kolem majitele firmy, bývalého novináře Pavla Eichlera, kteří společně pracují od roku 2009. Firma se zabývá všemi aspekty komunikace od PR, přes obsahový marketing, kreativu a správu sociálních sítí až po nákup a prodej inzerce.