Členství

Staňte se součástí největší iniciativy společenské odpovědnosti (CSR) a Cílů udržitelného rozvoje (SDGs) od OSN v Česku.

Mezi našimi členy je 524 firem, neziskových organizací, veřejných organizací či vzdělávacích institucí, kteří cítí svoji odpovědnost ke společnosti i životnímu prostředí.

Membership

Máme nejméně 4 důvody, které stojí za to, abyste se i vy stali živou součástí společensky odpovědného projektu, který ovlivní nejen vaši strategii.

 • Networking

  Stanete se součástí inspirativní mezinárodní networkingové sítě členů a partnerů Asociace, která nemá v Česku obdoby. Společně s námi získáte možnost najít partnery a objevit nové obchodní příležitosti, které řeší konkrétní společenské problémy.

 • Publicita

  Vaši firmu či projekt podpoříme skrze aktivní komunikaci na všech našich dostupných kanálech. Vaše odpovědné aktivity budeme sdílet na nejvyhledávanějším portále o CSR a udržitelném podnikání v Česku. Zároveň získáváte možnost prezentovat se také v dalších uznávaných médiích.

 • Aktivity

  Získáte možnost aktivně se podílet na směřování platformy a vize Asociace společenské odpovědnosti a s tím i vliv na směřování společenské odpovědnosti a udržitelnosti v Česku.

 • Informace

  Díky pravidelnému přísunu novinek a trendů ze světa společenské odpovědnosti a udržitelného rozvoje u nás i v zahraničí budete vždy v obraze.

Jsme otevřeni firmám všech velikostí, ale i subjektům veřejného a vzdělávacího sektoru, neziskovým organizacím, sociálním podnikům a dalším institucím, které se svou činností aktivně zasazují o podporu a rozvoj vize našich cílů.

S každým členem tak pracujeme individuálně a na základě jeho potřeb. Chcete se připojit a být součástí? Napište nám!

Zapojili jsme se do iniciativy iniciativy Plant-for-the-Planet a v rámci globální kampaně Trillion Tree Campaign bojujeme za snížení dopadů změny klimatu. Za každého nového člena tak vysadíme jeden strom.

Podmínky pro vstup do platformy

Zásady ochrany osobních údajů Asociace společenské odpovědnosti naleznete ZDE.

Membership