Členství

Staňte se součástí největší iniciativy udržitelnosti a ESG v Česku a naplňujte společně s námi Cíle udržitelného rozvoje (SDGs) od OSN.

Mezi našimi členy je více než 573 firem, neziskových organizací, orgánů státní správy či vzdělávacích institucí, kteří cítí svoji odpovědnost ke společnosti i životnímu prostředí.

Membership

Proč se stát živou součástí asociace?

 • Networking

  Stanete se důležitým článkem mezinárodní sítě členů a partnerů Asociace, která nemá v Česku ani ve světě obdoby a pravidelně se potkává se stejnou misí – měnit svět k lepšímu.

 • Publicita

  Vaše aktivity podpoříme skrze aktivní komunikaci na všech našich dostupných kanálech. Získáte možnost prezentovat se v uznávaných médiích. Zviditelníme vaše akce, úspěchy i novinky na nejvyhledávanějším portále o ESG a udržitelnosti a také na sociálních sítích A-CSR.

 • Aktivity

  Získáte možnost aktivně se podílet na směřování platformy a vizi Asociace společenské odpovědnosti. Pravidelně pro vás budeme pořádat tematická setkání členů, na vaše vybrané produkty bude čekat náš společensky odpovědný e-shop s udržitelnými dárky Nakup na Dobro.

 • Vzdělávání

  Díky pravidelnému přísunu novinek a trendů ze světa udržitelnosti a ESG u nás i v zahraničí budete vždy v obraze. Získáte slevu na kurzy zaměřené na široké spektrum témat z oblasti udržitelnosti, ESG, leadershipu a marketingu. Věnujeme vám individuální členskou péči.

Jsme otevřeni firmám všech velikostí, ale i subjektům veřejného a vzdělávacího sektoru, neziskovým organizacím, sociálním podnikům a dalším institucím, které se svou činností aktivně zasazují o podporu a rozvoj naší vize a cílů.

Chcete se připojit a být součástí? Napište nám!

Zapojili jsme se do iniciativy iniciativy Plant-for-the-Planet a v rámci globální kampaně Trillion Tree Campaign bojujeme za snížení dopadů změny klimatu. Za každého nového člena tak vysadíme jeden strom.

Podmínky pro vstup do platformy

Zásady ochrany osobních údajů Asociace společenské odpovědnosti naleznete ZDE.