Členství

Staňte se součástí největší iniciativy společenské odpovědnosti (CSR) a Cílů udržitelného rozvoje (SDGs) od OSN v Česku.

Mezi našimi členy je 364 firem, neziskových organizací, veřejných organizací či vzdělávacích institucí, kteří cítí svoji odpovědnost ke společnosti i životnímu prostředí.

Membership

Máme nejméně 4 důvody, které stojí za to, abyste se i vy stali živou součástí společensky odpovědného projektu, který ovlivní nejen vaši strategii.

 • Networking

  Stanete se součástí inspirativní mezinárodní networkingové sítě členů a partnerů Asociace, která nemá v Česku obdoby. Společně s námi získáte možnost najít partnery a objevit nové obchodní příležitosti, které řeší konkrétní společenské problémy.

 • Publicita

  Vaši firmu či projekt podpoříme skrze aktivní komunikaci na všech našich dostupných kanálech. Vaše odpovědné aktivity budeme sdílet na nejvyhledávanějším portále o CSR a udržitelném podnikání v Česku. Zároveň získáváte možnost prezentovat se také v dalších uznávaných médiích.

 • Aktivity

  Získáte možnost aktivně se podílet na směřování platformy a vize Asociace společenské odpovědnosti a s tím i vliv na směřování společenské odpovědnosti a udržitelnosti v Česku.

 • Informace

  Díky pravidelnému přísunu novinek a trendů ze světa společenské odpovědnosti a udržitelného rozvoje u nás i v zahraničí budete vždy v obraze.

Jsme otevřeni firmám všech velikostí, ale i subjektům veřejného a vzdělávacího sektoru, neziskovým organizacím, sociálním podnikům a dalším institucím, které se svou činností aktivně zasazují o podporu a rozvoj vize našich cílů.

S každým členem tak pracujeme individuálně a na základě jeho potřeb. Chcete se připojit a být součástí? Napište nám!

Podmínky pro vstup do platformy

Zásady ochrany osobních údajů Asociace společenské odpovědnosti naleznete ZDE.

Membership