Je za námi první setkání členů Asociace společenské odpovědnosti

8. 6. 2014

První setkání členů Asociace společenské odpovědnosti (A-CSR) proběhlo ve čtvrtek 5. června v Era svět v Praze u příležitosti Světového dne životního prostředí formou originální networkingové akce.

Zájem o Společensky odpovědný networking A-CSR byl veliký. Networkingu se zúčastnila např. Kofola, Nadační fond proti korupci, Nikon, TÜV SÜD Czech s.r.o., Impact Hub Praha, Foodex, Odyssey Network, KOKOZA, Econea, Missing Children Czech Republic, Business and Professional Women ČR, Inovacentrum ČVUT, Smíšek o.s., ORBI PONTES z. s., Charitky, Srdcerváči, Transkript online a celá řada dalších!

V úvodu akce vystoupila Lucie Mádlová, výkonná ředitelka Asociace společenské odpovědnosti, Lenka Mrázová, předsedkyně správní rady Nadace VIA a Markéta Křížová z Nadačního fondu Dobrý anděl.

Po celou dobu akce měli účastníci možnost vyzkoušet si originální masáž, kterou na místě prováděli slabozrací a nevidomí maséři masérského salonu Studio Světélko. Catering byl zajištěn od sociálního podniku Café Rozmar, který podporuje mladé lidi po odchodu z dětského domova. Překrásné květinové vazby a srdíčka, které připravili lidé s epilepsí, pro všechny účastníky zdarma nachystala Aranžérie Společnosti E. Ekologický balíček pro všechny připravila společnost GreenClean, ekologická úklidová firma z Prahy.

„Mělo to velmi skvělou atmosféru, vřelou, lidé sdíleli, jsou ochotni si pomoci, už dlouho jsem nebyla na akci s tak příjemným a srdečným duchem! Mělo to nápad a švih! Networking fungoval, nikdo se mu nebránil. Bylo účinné a současně úžasné vše pozorovat. A s odstupem tří dnů mohu konstatovat, že to síťování dále pokračuje. Už proběhlo pár e-mailů mezi mnou a novými kontakty a věřím, že dojde i na faktickou spolupráci a že Asociace společenské odpovědnosti tak svým nápadem a jeho realizací pomohla posunout pár lidí a jejich záměrů či projektů. Za to vám moc děkuji.“ shrnula atmosféru celé akce Lenka Mrázová, předsedkyně správní rady Nadace VIA, majitelka a jednatelka LMentio.

Děkujeme všem účastníkům a partnerům za skvělý podvečer a budeme se těšit při dalším setkání opět brzy na viděnou!

Všechny fotky z akce od Jana Krahulce ve vysoké kvalitě či ke stažení můžete zobrazit na http://a-csr.smugmug.com/Networking-ACSR/.