Future Leader | Akáda

11/3/2022

Seberozvojový program pro všechny, kteří mají odvahu (k) vést

Čtyři prodloužené víkendy pro lepší pochopení sebe sama i ostatních, 9 měsíců pro rozvoj schopnosti vnímat každodenní situace celistvě, s nadhledem a v kontextu.

  • 11. – 13. března 2022
  • 26. – 29. května 2022
  • 15. – 18. září 2022
  • 10. – 13. listopadu 2022

(Akademie Libchavy, Horní Libchavy)

Future Leader je devítiměsíční kurz pro mladé lidi od 21 do 36 let. Provádí procesem sebepoznání, je určen všem, kteří se nebojí změnit své nahlížení na svět, být lídrem sami sobě i ostatním.

Čtyři prodloužené víkendy pod vedením zkušených lektorů jsou plné praktických prožitkových cvičení, soustředěné pozornosti a dobrého jídla. Vzniká tak prostor pro to zastavit se, svou tvůrčí energii investovat do sebe sama, sdílet myšlenky a přístupy s ostatními. Může to být i počátek zajímavých životních změn – pokud si je dovolíte.

Každý kurz je jedinečný, citlivě se přizpůsobuje skupině 12-20 lidí a jejím potřebám. Vždy však účastníky vede k širšímu vnímání souvislostí, schopnosti lépe vést sebe i ostatní, vnímat situace v kontextu a celistvě, s nadhledem.

Hlavním lektorem a odborným garantem je Zdeněk Štěpánek, zkušený kouč a manažer, zakladatel Akademie. Setkáte se i s Jiřím Šmejkalem, Helenou Futerovou a spoluzakladatelkou Ivanou Sládkovou. Lektoři pracují s metodami konektivismu a konstruktivismu, využívají systemického přístupu, spirálové dynamiky, neurologických úrovní i transformačního koučování. Nejde o sadu návodů na řešení konkrétních situací ani o nic, co se učí ve škole nebo vyčte z knih. Jde o integrující prožitek.

Více informací a registrace na  www.futureleader.cz.