Online konference Udržitelné investice | Komerční banka

22/4/2021

Téma Udržitelnosti je pro Komerční banku velice důležité. Řada projektů v této oblasti je již v procesu a spoustu plánů máme i do budoucna. O tom svědčí také připravovaná konference s názvem UDRŽITELNÉ INVESTICE ANEB JAK EKOLOGICKÝ PŘÍSTUP MŮŽE ZVÝŠIT EKONOMICKOU EFEKTIVITU.

Konference se uskuteční příští čtvrtek 22. dubna od 13:00 do 16:00 a určena je primárně pro naše korporátní klienty. Zúčastnit se ale můžete i vy!

Cílem konference je motivovat podnikatele, firmy i veřejný sektor k udržitelným investicím, a to díky příkladům dobré praxe. Právě ty by měly jasně ukázat a přesvědčit diváky, že se udržitelné investice vyplatí i ekonomicky. Mimo to otevřeme otázky návratnosti investic, využití dotačních programů a úspor, které právě tyto investice přináší.

Konferencí Vás provedou moderátoři Vladimír Kořen a Jaroslav Pašmik. Dále se můžete těšit na úvodní slovo generálního ředitele Komerční banky Jana Juchelky, prezentace řady odborníků i zajímavé panelové diskuze se zástupci firem, které se s Vámi podělí o své zkušenosti při cestě za udržitelností. Mimo jiné si také ukážeme, jak ekologicky udržitelné investice mohou zvýšit Vaši ekonomickou efektivitu, jaká je jejich návratnost a jak pomáhají dotační programy.

Témata a zástupci firem, na které se můžete těšit:

  • Udržitelnost v podnikání – CIRA Advisory, ČEZ Esco, Jaroslav Pašmik (VŠE) a další
  • Odpad zdrojem – Cyril Klepek z Cyrkl, Ikea, Lidl, obec Kněžice a další
  • Udržitelné nakládání s vodou – DHI, SCII, Farma Bezdínek a další
  • Energetické úspory – Lukáš Ferkl z UCEEB ČVUT, Malfini, TPR nábytek, město Studénka a další
  • Čistá mobilita – Lukáš Hataš z Asociace pro elektromobilitu, Toyota, PRE, Dopravní podnik města Brna a další 

Pozvánka a více informací ZDE.

REGISTRUJTE SE ZDE.