Comdata PRO

Jsme COMDATA PRO…

Společensky odpovědné zákaznické centrum. Jsme tým, který se snaží přemýšlet „jinak“. Tvoříme pracovní místa pro osoby se zdravotním postižením a podporujeme je v průběhu celého pracovního procesu. Mnozí z našich kolegů se i přes všechny překážky, které život s postižením přináší, vypracovali mezi nejlepší konzultanty. Jsou pro nás velkou inspirací, my si jich velice vážíme a chceme, aby měli možnost důstojného zaměstnání.

Odbavujeme hovory, poskytujeme zákaznické služby pro přední společnosti, giganty na českém trhu. V roce 2020 chceme narůst až na 100 operátorských míst na 9 pobočkách v rámci ČR. Chceme spolupracovat s ostatními sociálními podniky, neziskovou sférou i státním sektorem a podílet se na politice zaměstnanosti pro osoby se zdravotním postižením.

Využíváme zdrojů a zázemí naší mateřské společnosti Comdata Czech a vytváříme bezpečné a komfortní prostředí sociální firmy.

Našim klientů poskytujeme velmi kvalitní služby za skvělé ceny a přidanou hodnotou možnosti poskytování náhradního plnění.