Dobré víly běží pro děti z dětských domovů

13. 1. 2020

Dali jste si do nového roku předsevzetí, že začnete běhat? Nebo sháníte dárek pro někoho blízkého či kolegu? Je běh vaší životní vášní? Pak běhejte s Dobrými vílami.

Po úspěšném loňském roce se Dobré víly zapojují i letos do Adidas a Birell běhů pod hlavičkou RunCzech. Běží 5. září z náměstí Republiky a už nyní je možné zakoupit jejich startovní balíček. Koupí běžecké registrace na stránkách www.vilybezi.cz přispějete částí startovného na činnost Dobrých víl. Běhejte za děti s nelehkými osudy, pomůžete jim tak plnit jejich sny. Vezměte s sebou i své kamarády a pojďme v září společně zavílovat Prahu!

1/ Adidas Běh pro ženy 5 km
Pojďte si užít největší běžecký mejdan konce léta! V sobotu 5. září 2020 v 18:00 odstartuje v Praze z náměstí Republiky běh, který je jediným velkým závodem v Praze určeným výhradně pro ženy. Atmosféra podvečerního běhu centrem Prahy bude jedinečná.

Domluvte se s kamarádkami a kolegyněmi a pojďte se proběhnout! Na čas, jen tak pro radost anebo oslnit v novém běžeckém oblečení! Vzdálenost je tak akorát, takže nemusíte mít natrénováno, abyste si závod užily. Muži mají vstup na trať zakázanou.

REGISTRACI ZA 600 KČ SI MŮŽETE KOUPIT ZDE.

 

2/ Birell Běh na 10 km
Tato událost nechá běžcům zakusit Prahu při setmění, kdy vás město nejvíc očaruje svou tajemnou tváří. Závod na 10 kilometrů spojuje běžce všech výkonnostních úrovní v této rozpustilé a svižné události za kouzelného pražského večera. Běh odstartuje v sobotu 5. září 2020 v 19:30!

REGISTRACI NA 10 KM ZA 1 000 KČ SI MŮŽETE KOUPIT ZDE.

 

Koupí registrace skrze neziskovou organizaci Dobré víly dětem přispějete na aktivity Dobrých víl.

Jak se registrovat?

  1. Vyplňte náš registrační formulář, který najdete TADY
  2. Vyberte variantu závodu 5 km (pouze pro ženy)/10 km (pro muže i ženy)
  3. Zaplaťte dle pokynů v emailu, který Vám zašleme
  4. Po přijetí platby Vám zašleme startovní číslo a další informace o běhu

Ke každé registraci dostanete 2 nálepky na triko PODPORUJI DOBRÉ VÍLY, díky kterým bude vidět, že běžíte pro dobrou věc.

Více informací naleznete na webové stránce www.vilybezi.cz a na FB události. Na fotografie z minulého roku se můžete podívat ZDE.


Zdroj: Dobré víly dětem