Benefiční turnaj v golfu | Aperio

26/4/2024

Aperio je tu pro rodiče ať už v běžných, nebo tíživých situacích, aby jim i dětem bylo dobře. Experti na psychologické a právní aspekty rodičovství, partnerskou komunikaci, sólo rodičovství, work-life balance a další oblasti.

Právě v den turnaje bude začínat sbírka za bezstarostné dětství. Děti a dospívající vnímají rodinné krize a problémy rodičů velmi citlivě, často se jimi trápí a kladou si je za vinu. Rodiče, kteří jsou ve stresu z krizové situace, často tápou v tom, jak ji vysvětlit dětem a jak s nimi komunikovat. Rychlá, odborná a praktická pomoc v pravou chvíli jim dodá jistotu a pomůže nepřenášet své problémy na děti a být jim znovu oporou.
 
Výtěžek z benefičního turnaje půjde na rozvoj dlouhodobých programů pro rodiče a psychologické a právní poradny, kterou ročně využije až 5 000 rodičů.

Registrace na turnaj:

Registrujte se prosím e-mailem na anezka.tulakova@aperio.cz (+420 736 432 613) a pokud chcete zaznamenat výsledky také na profilu turnaje na ČGF do 24.4.2024 0:00.

Účast na turnaji:

Benefiční startovné začíná na 5 000 Kč, každá vyšší částka pomůže dalším rodičům.

Virtuální účast na turnaji: Každý rodič si přeje dát svému dítěti to nejlepší. Vy mu v tom můžete pomoci. I když nejste zrovna fanouškem golfu, ale fandíte rodičům a jejich dětem, podpořte rodiče symbolicky! Každá částka pomůže dalším rodičům.

KDY: 26. 4. 2024

KDE: Panorama Resort Kácov