Kurz Future Leader | AKÁDA

22/3/2024

Program Future leader vede účastníky k otevřenému vnímání souvislostí a schopnosti lépe vést sám sebe i ostatní. I když jde o kurz skupinový, přístup je zde především individuální.

Devítiměsíční program sestává ze čtyř víkendových setkání a individuálního mentoringu, ve kterém se setkají lidé z různých profesí nejčastěji od 25 do 36 (39) let věku. Pod vedením zkušených lektorů účastníci posílí své schopnosti hledat řešení a vytyčit cestu sobě i ostatním. A to s využitím metod jakými jsou například logické úrovně, spirálová dynamika nebo systemický přístup. Setkání umožní účastníkům pracovat s užitečností jinakosti a naučit se s ní zacházet. Program vede jako hlavní lektor Martin Holčík.z Akademie Libchavy.

Základní cena za celý kurz je 55 000 korun českých (nejsme plátci DPH). V ceně je vše: lektorné, ubytování ve společných prostorách i celodenní stravování. Kurz lze platit průběžně, není potřeba mít předem celou částku. Zásadní pro účast není mít na kurz peníze, ale mít chuť a zájem.

Kurz probíhá v Horních Libchavách v podhůří Orlických hor. Kdo si není jist, zda je právě tenhle program pro něj, může absolvovat pouze první víkend a až pak se rozhodnout o účasti na celém kurzu.

Termíny pro devátý běh programu:  
22. až 24. března 2024
30. května až 2. června 2024
12. září až 15. září 2024

5. až 8. prosince 2024

V případě zájmu o účast se prosím nejlépe přihlaste přes web: futureleader.cz.