BPR

Agentura BPR poskytuje komplexní servis v oblasti komunikace a marketingu lokálním  i globálním značkám už 28 let, nejen v Česku, ale také na Slovensku. Profesionální servis nabízí také samostatná divize BPR Travel.

BPR vnímá posun většiny odvětví k udržitelnosti a enviromentální zodpovědnosti jako nutnou  a přirozenou fázi, ke které se zavázala aktivně přispívat. 

Agenturu tvoří zkušený tým, který zná dobře české prostředí a aktuální potřeby svých klientů, domácích i globálních, například HP, Partners, Abbvie, Metlife, Cymedica, J&T Leasing, Sportisimo  a mnoho dalších významných značek a společností. V rámci klientských udržitelných cílů máme bohaté zkušenosti s přípravou i realizací projektů s využitím recyklovaných materiálů a ekodesignu (HP je ECO), s projektem sázení stromů v rámci programu HP Amplify Impact nebo s přípravou komunitních iniciativ.

Tým BPR miluje výzvy! Jedním z hlavních cílů nové agenturní vize je obstát jako zkušený partner pro realizaci udržitelných strategií firem, podporovatel inovativních řešení s efektivním přístupem a nižším dopadem na životní prostředí. Potenciál mladého kolektivu BPR je aktivně podporován a podílí se na tvorbě udržitelné firemní vize.  Aktuálně pracujeme na naší nabídce služeb přímo pro ESG oblast.

K podpoře cílů SDGs patří jednoznačně podpora projektu rekonstrukce historického mlýna na Českodubsku, který získá nové multifunkční využití. Více na www.podhlavickymlyn.cz

Pozicí firemního ESG ambasadora byla pověřena Zuzana Brezovská, aktivní a odhodlaná nacházet nová řešení a formy udržitelné spolupráce pro agenturu i její klienty.