Ecorevolution

E-shop Ecorevolution.cz na jednom místě nabízí širokou škálu kvalitních ekologických produktů. Nakoupíte bez zbytečného bloudění a klikání, prostě rychle a pohodlně. V udržitelném světě jde o to, aby věci sloužily co nejdéle a při likvidaci nezatížily životní prostředí víc, než je nutné. A přesně takové produkty pro domácnost Ecorevolution nabízí.

Na jednom místě  naleznete vše, co souvisí s udržitelným životním stylem. Eko obaly, bio a přírodní kosmetika pro děti i dospělé, ekologická drogerie pro čistou a útulnou domácnost, biopotraviny a potravinové doplňky pro zdraví, svíčky, čaje, kosmetické doplňky, potřeby pro domácí mazlíčky…

Každé rozhodnutí pro přechod na ekologické a přírodní výrobky je krokem pro zelenější planetu, v Ecorevolution se zasazují, aby těch kroků bylo co nejvíce. Věřte, že většinu běžných výrobků lze nahradit šetrnější variantou za srovnatelnou cenu.

E-shop klade velký důraz na složení výrobků tak, aby byly maximálně šetrné vůči životnímu prostředí a lidskému zdraví a zároveň byly maximálně účinné. Veškeré nabízené produkty splňují zákonné normy a evropskou legislativu, včetně testů, kterými pravidelně prochází. Preferuje lokální značky a značky, které mají certifikace.

Více informací zde.