Lagardere Travel Retail

Lagardère Travel Retail, jako jedna ze dvou divizí skupiny Lagardère Group, je předním světovým provozovatelem ve sféře cestovního maloobchodu. Společnost Lagardère Travel Retail provozuje 5 000 obchodů v oblasti Travel Essentials, Duty Free a Foodservice na letištích, nádražích a dalších místech 42 zemí světa. Jednou z klíčových stránek skupiny je schopnost skloubit globální vizi s lokálním duchem.V České republice působí Lagardère Travel Retail, a.s. od roku 1999 a je hlavním hráčem na trhu maloobchodního prodeje v cestovním ruchu. Během 15 let rozšířil své aktivity na 350 prodejních míst a provozuje, inovuje a zdokonaluje své koncepty v těchto oblastech:

  • TRAVEL ESSENTIALS – síť prodejních konceptů zaměřená na potřeby cestující­ch, která se snaží­ zpříjemnit každou jejich cestu a to skrz koncepty jako je Relay, 1 minute nebo Inmedio.
  • DUTY FREE & FASHION – klíčový hráč v oblasti Travel Retail v České republice, působící na letištích v Praze a Ostravě.
  • FOODSERVICE – koncepty zaměřené na gastronomické potěšení zákazníka, ať už výbornou kávou, pečivem ve francouzském stylu nebo občerstvením na cestách i na letišti.

V neposlední řadě je ambicí společnosti být jedničkou v udržitelnosti v oboru cestovního maloobchodu a vytvářet celkově odpovědnější cestovatelské zážitky.