PRAM CONSULTING

Dodáváme nový impulz organizacím v České republice

PRAM Consulting je přední česká PR agentura zaměřující se na dodávání impulzu mezinárodním organizacím v Čechách. Pram poskytuje full-servisové služby v oblasti komunikace a marketingu a je velice aktivní v posouvání oboru PR. Svým klientům přináší takové aktivity, které jim pomohou být lídry ve svém oboru. Právě schopnost vést organizaci či celý trh lidé v Pramu zachycují jediným slovem – leadability. A poskytování leadability je právě středobodem pro všechno, co Pram dělá. Tento směr podporuje i série workshopů pro firmy, které se souhrnně nazývají Leadership Lab.

To, co Pram odlišuje od konkurence je pořádání pravidelných seminářů PR Brunch. Jedná se o setkání, které se zpravidla koná tři krát do roka a během kterého Patrik Schober společně s hosty a mediálním partnerem Médiář diskutují klíčová témata budoucnosti PR. Pram byl také první PR agenturou v Čechách, která na svém semináři informovala kolegy z oboru o nutnosti komunikovat udržitelnost a publikovat Nefinanční reporty.

Know-how, které Pram má, je poskytovat okamžitý dopad a trvalou hodnotu klientům. To Pram sdílí se svými partnery v síti Worldcom PR Group, největší síti nezávislých PR agentur na světě. Díky tomu může aplikovat sílu přístupu na klienty nejen v České republice, ale i v dalších zemích. A právě členství v této síti pomáhá Pramu přinášet nové trendy na český trh.