Čtvrtý adventní týden v aplikaci Magenta Moments věnuje T-Mobile dobročinnosti

18. 12. 2023

T-Mobile si letos pro své zákazníky připravil v aplikaci Magenta Moments tematické Adventní týdny plné odměn a soutěží zaměřené na zábavu, rodinné zážitky a jídlo. Poslední adventní týden věnuje dobročinnosti pod heslem „To opravdu důležité nás spojuje nejvíc“. Ve spolupráci s Charitou Česká republika spouští operátor charitativní sbírku, dále bude možné koupit přes Magenta Moments udržitelné dárky na poslední chvíli ve spolupráci s Nakup na Dobro.

Cílem sbírky je podpora mezigeneračního soužití klientů sociálních služeb různého věku, různých sociálních a zdravotních hendikepů prostřednictvím společných aktivit. Vybrané prostředky budou použity k realizaci společných setkání a k vybudování bezbariérového vstupu do Charitního domu sv. Karla Boromejského, který je jedním z míst setkávání a je třeba jej zpřístupnit i lidem s fyzickým hendikepem. T-Mobile věnuje do sbírky stejný obnos, jaký se podaří vybrat od dárců, s cílem dostat se až na částku 1 milion korun.

Naše vánoční kampaň se letos nese v duchu sounáležitosti, mezigeneračního porozumění a naslouchání, to vše se spojuje i v aktivitách Charity. I proto patří mezi naše dlouhodobé partnery a vážíme si práce, kterou v České republice i za hranicemi vykonává. Každý rok se zapojujeme do Tříkrálové sbírky a příští rok plánujeme společně oslavit 20 let spolupráce,“ dodává Martin Orgoník, ředitel vnějších vztahů a udržitelnosti T-Mobile.

Pro všechny, kteří ještě nestihli koupit všechny vánoční dárky, nebo hledají něco originálního, si T‑Mobile připravil nabídku od e-shopu Nakup na Dobro plného udržitelných dárků od chráněných dílen, lokálních výrobců a dobročinných organizací. Balíčky objednané do 19. prosince stihnou dorazit i do Štědrého dne a objednávky online voucherů je možné zakoupit až do poslední chvíle 24. prosince.


Zdroj: Čtvrtý adventní týden v aplikaci Magenta Moments věnuje T-Mobile dobročinnosti. T-Mobile. Tisková zpráva

Související

Coca-Cola projektem “50 míst pro dobrý skutek“ podpořila až 4000 klientů neziskového sektoru

Přejít na článek

Jak podpořit finanční stabilitu svých zaměstnanců?

Přejít na článek

Sociální bankovnictví pomáhá vytvářet pracovní místa pro hendikepované

Přejít na článek