Čtvrtý adventní týden v aplikaci Magenta Moments věnuje T-Mobile dobročinnosti

18. 12. 2023

T-Mobile si letos pro své zákazníky připravil v aplikaci Magenta Moments tematické Adventní týdny plné odměn a soutěží zaměřené na zábavu, rodinné zážitky a jídlo. Poslední adventní týden věnuje dobročinnosti pod heslem „To opravdu důležité nás spojuje nejvíc“. Ve spolupráci s Charitou Česká republika spouští operátor charitativní sbírku, dále bude možné koupit přes Magenta Moments udržitelné dárky na poslední chvíli ve spolupráci s Nakup na Dobro.

Cílem sbírky je podpora mezigeneračního soužití klientů sociálních služeb různého věku, různých sociálních a zdravotních hendikepů prostřednictvím společných aktivit. Vybrané prostředky budou použity k realizaci společných setkání a k vybudování bezbariérového vstupu do Charitního domu sv. Karla Boromejského, který je jedním z míst setkávání a je třeba jej zpřístupnit i lidem s fyzickým hendikepem. T-Mobile věnuje do sbírky stejný obnos, jaký se podaří vybrat od dárců, s cílem dostat se až na částku 1 milion korun.

Naše vánoční kampaň se letos nese v duchu sounáležitosti, mezigeneračního porozumění a naslouchání, to vše se spojuje i v aktivitách Charity. I proto patří mezi naše dlouhodobé partnery a vážíme si práce, kterou v České republice i za hranicemi vykonává. Každý rok se zapojujeme do Tříkrálové sbírky a příští rok plánujeme společně oslavit 20 let spolupráce,“ dodává Martin Orgoník, ředitel vnějších vztahů a udržitelnosti T-Mobile.

Pro všechny, kteří ještě nestihli koupit všechny vánoční dárky, nebo hledají něco originálního, si T‑Mobile připravil nabídku od e-shopu Nakup na Dobro plného udržitelných dárků od chráněných dílen, lokálních výrobců a dobročinných organizací. Balíčky objednané do 19. prosince stihnou dorazit i do Štědrého dne a objednávky online voucherů je možné zakoupit až do poslední chvíle 24. prosince.


Zdroj: Čtvrtý adventní týden v aplikaci Magenta Moments věnuje T-Mobile dobročinnosti. T-Mobile. Tisková zpráva

Související

Kooperativa a Transkript online spustili novou službu pro osoby se sluchovým postižením

Přejít na článek

Vánoční dílna trochu jinak aneb Jak CEOs vyráběli adventní věnce pro malé pacienty

Přejít na článek