Příští stanice svět | Dům zahraniční spolupráce

22/6/2023

V konferenčních místnostech EVROPA, SVĚT a VESMÍR se můžete těšit na přednášky a workshopy věnované možnostem zahraničního vzdělávání a dobrovolnictví, dozvíte se tipy na udržitelnost v každodenním životě, ale i třeba jak na aktivní účast v médiích a veřejném prostoru a jak úspěšně podat projekt, který vám pomůže splnit si sen. Navíc můžete objevovat nové metropole a překonávat strach pomocí virtuální reality.

Na hlavní stage ve dvoře pod širým nebem vystoupí Anatol Svahilec a Tukan se Slam Poetry, Klára Jíchová vám představí život s krajany v rumunském Banátu a globální občanka Lenka Kosmatová se s vámi podělí o jedinečné zážitky. Celý večer pak zakončí koncert Marley Wildthing!  Akcí vás provede oblíbený moderátor Jakub Ouvín. A to není zdaleka všechno. Čekají vás soutěže, chill out zóna, a mnoho další zábavy.

Detailní program je umístěn na ZDE.

Celá akce, včetně všech doprovodných aktivit a drobného občerstvení, je zdarma.

Kvůli omezenému počtu míst v konferenčních místnostech prosíme registrujte hlavně hromadné rezervace větších skupin předem. V případě volné kapacity a rezervací jednotlivců se bude možné registrovat i přímo na místě. Pokud se zúčastníte jen programu ve dvoře s hlavní stage, registrace není třeba.

KDY: 22. června 2023

KDE: Dům zahraniční spolupráce, Na Poříčí 4