CLEANEE

CLEANEE je česká rodinná značka, která se dlouhodobě věnuje výzkumu biotechnologií a nanotechnologií inspirovaných přírodou. Díky zkušenostem se zpracováním přírodních bio olejů, extraktů rostlin a přírodních solí přináší jedinečné produkty v organické kvalitě CLEANEE ECO. Spojují v sobě výhody ekologických a biologicky rozložitelných čisticích prostředků s mimořádnou účinností a všestranností. Produkty CLEANEE jsou navrženy tak, aby pro životní prostředí představovaly nulovou zátěž a plnily vysoké standardy udržitelnosti. Bez chemie, vyrobeny z přírodních a 100% biologicky rozložitelných surovin šetrných k vodě, půdě a vzduchu. Součástí nabídky je i široká škála ZERO WASTE produktů CLEANEE, které Vám umožní podpořit vaši snahu o udržitelné podnikání.

V návaznosti na úspěšný projekt produktů CLEANEE byla v rámci společnosti nově odstartována výroba polymerových dezinfekčních a úklidových prostředků pod značkou NANOFY. Konkurenční výhodou profesionálních úklidových prostředků NANOFY je spojení dezinfekce a čisticích složek do jednoho produktu. Díky použití polymerové složky je navíc zajištěn dlouhotrvající dezinfekční účinek. To vše dohromady výrazně šetří náklady na úklid a čas. Tyto úklidové a dezinfekční produkty celkově zlepšují mikrobiologickou hladinu prostředí v provozech a zařízeních, významně snižují organickou zátěž, a tím také omezují rizika přenosu nemocí, tvorby plísní atd., což jednoznačně prokázaly kontrolní mikrobiologické stěry a testy.

Na výrobě produktů CLEANEE se podílí sociální podnik Pro-Charitu a společně tak vytváří pracovní místa pro zdravotně postižené. Svým zákazníkům poskytuje možnost využít férové náhradní plnění formou odběru produktů CLEANEE a NANOFY.