Ego Harmony

Ego Harmony je česká rodinná společnost zabývající se vývojem a výrobou kosmetiky. Důsledně ctí pravidla stanovená samotnou přírodou. Její přípravky se vyznačují mimořádnou účinností a šetrností. Toho dosahuje především pečlivým výběrem nejúčinnějších přírodních složek a jejich kombinací pod dohledem špičkových profesionálů.

V roce 2023 se společnost Ego Harmony umístila v TOP10 malých a středních podniků v rámci ESG ratingu ČR, a to díky svým zásadám, mezi které patří starost o zdraví osob, ochrana přírody a udržitelnost. V jejích přípravcích proto nikdy nenajdete látky, které jsou zátěží pro vaše tělo nebo pro životní prostředí. Kromě jiných nepoužívá ani ropné deriváty, které jsou jinak v kosmetickém průmyslu bohužel běžnou praxí. V souladu s právem Evropské unie nejsou produkty Ego Harmony ani jejich složky testovány na zvířatech. Kromě včelího vosku nepoužívají ani suroviny živočišného původu.

Za svůj zodpovědný přístup při vývoji a výrobě kosmetických přípravků získala společnost Ego Harmony uznání i na mezinárodním poli. Tři roky za sebou získala na světové soutěži Global Green Beauty Awards zlatou medaili pro některý ze svých přípravků. Tato soutěž je určena pouze kosmetickým přípravkům, které splňují přísná kritéria: kromě účinnosti posuzuje odborná porota i to, jak jsou jednotlivé produkty zelené a čisté, tedy zda jsou použité složky skutečně přírodní, ekologické a udržitelné.