Enehano

Posláním Enehana je zefektivnit podnikání firem v oblasti marketingu, obchodu nebo zákaznické péče, a to hlavně díky implementaci a rozvoji platformy Salesforce. Společnost dodává komplexní projekty pro velké firmy. K tomu využívá kombinace svých business a IT dovedností. Odtud také, spojením těchto dvou havajských slov, vznikl název firmy Enehano. Mezi klienty Enehana patří největší společnosti v ČR, v čele s bankami, pojišťovnami nebo mobilními operátory. Pomáhá ale také menším a začínajícím firmám, které mají velké ambice vyrůst nebo expandovat do zahraničí.

Disponuje největším zkušeným týmem Salesforce specialistů v Praze, pracuje ale i pro klienty v USA, Německu nebo na Slovensku. Jeho více než 90 specialistů drží již přes 230 certifikátů.

Enehano také v roce 2019 založilo skupinu Women in Tech a projekt každoročně jako generální partner sponzoruje. Women in Tech jako jediná organizace v Čechách pořádá Salesforce kurzy a workshopy pro ženy zdarma a snaží se jim tak snížit bariéru vstupu do IT oboru. Zároveň se aktivně angažuje v komunitě pořádáním networkingových akcí na různá odborná i jiná témata.