Otevíráme registrace do SDGs Beach Volleyball Cupu 2022!

6. 4. 2022

Spouštíme přihlášky do letního turnaje v amatérském plážovém volejbale SDGs Beach Volleyball Cup 2022. Zapojte se do hry za Cíle udržitelného rozvoje od OSN i vy a smečujte za lepší svět! Registrujte se právě teď, kapacita turnaje je omezena na 24 týmů.

Vize turnaje

Sportovní SDGs událost roku – to je turnaj v amatérském plážovém volejbale za globální cíle SDGs Beach Volleyball Cup 2022 od Asociace společenské odpovědnosti, který se odehraje v pátek 10. června 2022. Hra, která spojuje sport se společenským aktivismem. Kromě fyzické zdatnosti a týmového ducha totiž prověří i vaše zapálení pro Cíle udržitelného rozvoje od OSN, tzv. SDGs (Sustainable Development Goals). SDGs jsou plánem, jak učinit planetu lepším místem k životu pro všechny – ať už v ekonomické, sociální nebo environmentální sféře. Věnují se mimo jiné i bezpečnému prostředí a lidským právům pro každého člověka na zemi, a to pod SDG 16 pro Mír, spravedlnost a silné instituce. A právě v souvislosti s válkou na Ukrajině otevíráme registrace do turnaje za lepší svět symbolicky právě dnes, 6. dubna na Mezinárodní den sportu za rozvoj a mír. Letošní ročník turnaje zároveň nabízíme registraci zdarma pro tým složený z ukrajinských uprchlíků a uprchlic z válkou zasažené Ukrajiny.

Termín a místo konání turnaje: 10. června 2022, Areál koupaliště Hostivař, Praha 10 Hostivař

Počet soutěžících týmů: max. 24

Týmy: 4-6 hráčů, v každém min. 2 ženy/ min. 2 muži

Registrace: 6. – 30. dubna 2022 (nebo do naplnění kapacity)

Registrační poplatek:

  • 5 000,- + DPH pro veřejný sektor
  • 9 000,- + DPH pro byznys

V ceně získáte:

  • speciální SDGs burger s trhaným hovězím masem nebo vegetariánský burger s halloumi
  • odpolední drobné občerstvení pro celý váš tým
  • zdarma alkoholický/nealkoholický drink a pitný režim po celý den
  • slevový voucher 10 % na vybrané občerstvení v areálu pro vaše fanoušky
  • profesionální foto týmu z turnaje
  • publicitu na sociálních sítích a webu A-CSR
  • nezapomenutelný teambuildingový zážitek a engagement zaměstnanců pro vaši udržitelnost a CSR aktivity

Bodování:

Turnaj se hraje podle platných pravidel beachvolejbalu. Hra trvá 10 minut nebo do nasbírání 17 bodů (symbolicky jako je 17 globálních cílů) jedním týmem. Registrovaná družstva budou nalosovaná do skupin, kde budou hrát systémem „každý s každým”. Ve hře proti sobě stojí celkem 4 hráči/hráčky na každé straně. Vždy musí být v herním poli 2 muži a 2 ženy. Ze základní skupiny postoupí vítězná družstva, která budou hrát o 1. až 4. umístění.

Každý tým si také vybere jeden ze 17 globálních cílů (Cílů udržitelného rozvoje od OSN, tzv. SDGs), který bude aktivně před turnajem naplňovat. Například při výběru SDG 12 pro Odpovědnou výrobu a spotřebu může tým třeba zorganizovat firemní SWAP oblečení podporující slow fashion, zkusit nakoupit v bezobalovém obchodě, v rámci firmy založit kompost na organické zbytky jídla nebo naplánovat společnou veganskou večeři či mnoho jiného. Vše o SDGs a další inspiraci najdete u nás na webu. Seznam konkrétních uskutečněných aktivit k vybranému SDG týmy zašlou do 31. května 2022 organizátorovi akce na email benesova@a-csr.cz. Vítězný tým s největším dopadem aktivit k vybranému Cíli vyhlásí Asociace společenské odpovědnosti vna webu v sekci O SDGs den turnaje a tým obdrží speciální ocenění SDGs Vítěz.

Registrujte se prostřednictvím online formuláře ZDE.

Partner turnaje

Související

České děti tráví na sociálních sítích až 3 hodiny denně. Toxické rady na nich mohou ohrozit i jejich zdraví

Přejít na článek

Nadace O2 pomáhá mít digitální i fyzické zdraví pod kontrolou

Přejít na článek