Cesta po stopách dobra s e-shopem Nakup na Dobro

20/10/2021

Vyrazte společně s námi po stopách dobra. Poznejte pozadí našeho e-shopu Nakup na Dobro a oslavte s námi Den stromů společnou výsadbou!

S FlixBusem vypravíme vlastní dobroautobus a vydáme se na cestu do skladů našeho e-shopu s udržitelnými dárky v Havlíčkově Brodě. Ukážeme vám, kde a jak vznikají naše balíčky dobra. Vůbec poprvé otevřeme brány našeho skladu nejen dodavatelům (našim členům), ale také všem zájemcům, kteří již od července budou moci nakupovat udržitelné dárky. Dárky, které mají skutečně smysl, pro obdarované, společnost i přírodu. 

Není náhodou, že se na cestu vydáváme právě 20. října, na který v kalendáři připadá Den stromů. U příležitosti oslav tohoto dne si země po celém světě připomínají význam stromů pro naši krajinu i život. Slaví se zhruba ve 40 zemích většinou na jaře, nebo na podzim podle termínů příhodných pro společnou výsadbu. V Asociaci společenské odpovědnosti se vůbec poprvé připojíme k těmto oslavám. A společně s našimi členy po cestě  symbolicky vysadíme první sazenice, které byly zakoupeny na našem e-shopu. A kde jinde než na Vysočině v okolí našich skladů, v oblasti zasažené kůrovcovou kalamitou.

20. října 2021

Praha – Havlíčkův Brod – Praha

od 7.00  hod.

Netradiční akci jsme pro vás v Asociaci společenské odpovědnosti připravili ve spolupráci s Ergotepem a PEFC. Rozhodně je na co se těšit. Kromě zážitků si odnesete i malý udržitelný dárek a pocit dobře odvedené práce.

Více informací ji brzy!


Akce je otevřená členům Asociace společenské odpovědnosti a partnerům e-shopu.