IN CATERING

Jsme cateringová společnost s historií od roku 1995, pyšníme se více než 15 000 úspěšně uskutečněnými společenskými a firemními akcemi. Naše služby pokrývají široké spektrum událostí, včetně galavečeří, rautů, coffee breaků, svateb, večírků a oslav, čímž uspokojujeme různorodé požadavky klientů. 

Jsme hrdou součástí IN CATERING Group, která rozšiřuje naše gastronomické možnosti o italskou restauraci Ristorante Fabiano, stylovou pivnici Sou100 Žižkov, přátelskou samoobslužnou restauraci il Bistro a moderní jídelnu Tácy na Pankráci.

Závazek udržitelnosti

Mise společnosti IN CATERING s.r.o. zahrnuje trvale udržitelný rozvoj a šetrnější přístup k naší planetě, což se odráží v našem postoji ke zpracování potravin a celkovému fungování firmy – hlavním závazkem je zero waste přístup při zpracování surovin do 3 let. Jsme hrdí na to, že pomáháme potřebným a že naše centrála využívá energii z obnovitelných zdrojů díky fotovoltaické elektrárně na střeše naší budovy. 

#myjsmecatering

Luděk Vocílka

CEO

Strategie udržitelnosti

V IN CATERING klademe důraz na moderní trendy a inovace v gastronomii. Snažíme se neustále posouvat hranice a nabízet to nejlepší z toho, co světová kuchyně nabízí v souladu s udržitelným rozvojem. 

Zodpovědně přistupujeme ke zpracování surovin. Centralizujeme výrobu a soustředíme se na domácí produkty – snažíme se využívat primárně lokální a české dodavatele a farmáře. V případě nevyužitých surovin spolupracujeme s Potravinovými bankami. V posledních letech je zátěž plasty a dalšími složitě zpracovatelnými materiály důležitým tématem a je potřeba se jím zabývat, proto přecházíme na recyklovatelné obaly, brčka nebo recyklovatelný papír. 

Již 20 let podporujeme Základní školu speciální Rooseveltova s autistickými a mentálně postiženými dětmi. Připravujeme pro ně pohoštění k různým příležitostem, zároveň pomáháme i s nákupem školních pomůcek, na které rodiče často nemají dostatek finančních prostředků. Těší nás spolupráce s organizací Rytmus, která k nám každý týden na praxi posílá hendikepovaného studenta, jemuž pomáháme začlenit se do ,,normálního” života. Naši zaměstnanci společně darují krev nebo plazmu a připravujeme další charitativní projekty.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

fabiano-6

Kdo má u nás CSR a udržitelnost na starosti

Luděk Vocílka

CEO

ludek.vocilka@incatering.cz

Udržitelnost a cíle ESG jsou nedílnou součástí filozofie a strategie naší firmy. V roce 2023 se nám podařilo dokončit projekt fotovoltaické elektrárny v sídle centrály naší společnosti, jsem rád, že se nám daří i další projekty – zavádění recyklovatelných obalů a využívání inovativních materiálu, snižování odpadů a šetrné zacházení se surovinami a potravinami. Tyto kroky pohání naše podnikání neustále dopředu a dávají smysl tomu, co děláme.

Naše projekty

Projekty