Jak podpořit finanční stabilitu svých zaměstnanců?

Ze světa členů

10. 7. 2023

Spolu se spuštěním programu Milostivé léto III. přichází CSR projekt DOBROKRUH s unikátním programem na pomoc pracujícím lidem ve finančních problémech. Zapojit se může i vaše firma.

„Spojili jsme se s celou řadou neziskovek, advokátní kanceláří a insolvenční poradnou a přinášíme tak ucelený program, který pomůže individuálně vyřešit finanční problémy zaměstnanců,“ říká projektový manažer DOBROKRUHU Marek Sýkora.

V současné obtížné ekonomické situaci mnoho lidí bojuje s finančními problémy, které mohou negativně ovlivnit jejich osobní život i pracovní výkon. Ostatně, finanční potíže jsou dlouhodobě nejčastěji zmiňovanou kategorií, kterou pracovníci s žadateli o pomoc řeší. Pro žadatele o pomoc, kteří se obrací na DOBROKRUH prostřednictvím svého zaměstnavatele, vytvořili ucelený program „Dobrokruh Finance 2023“.

Program je specifický v tom, že poskytuje individuální a komplexní řešení na míru každému žadateli o pomoc se svojí finanční situací. Spolupracuje s neziskovými organizacemi, advokátními kancelářemi a insolvenčními poradci, kteří nabízejí odbornou pomoc v oblasti financí každému na míru.

Kompletně bezplatný program zahrnuje důkladnou vstupní konzultaci, vypracování rozpočtu, vytvoření strategie pro řešení dluhů, právní poradenství a další stabilizační opatření. Program DOBROKRUH Finance 2023 je k dispozici online i offline po celé republice. Žadatel o pomoc tak získá profesionálního partnera, který mu je k dispozici po celou dobu řešení své nepříznivé finanční situace.

Více informací o projektu a registraci své firmy můžete provést zde.


Zdroj: Jak podpořit finanční stabilitu svých zaměstnanců? DOBROKRUH. Tisková zpráva

Související

Firemní dětský koutek vs. dětská skupina: Rozhodující faktory pro firmu

Přejít na článek

EY Světovým podnikatelem roku 2024 je Vellayan Subbiah z Indie

Přejít na článek