Máme 555. člena. Stalo se jím Ministerstvo zdravotnictví

16. 2. 2024

Ministerstvo zdravotnictví se od nového roku stalo členem Asociace společenské odpovědnosti. Členství ministerstvo považuje za strategický krok.

Členství Ministerstva zdravotnictví v Asociaci společenské odpovědnosti je považováno za strategický krok v rámci posílení angažovanosti ve společensky odpovědných aktivitách. Asociace poskytuje prostor pro konstruktivní dialog a spolupráci mezi členy veřejného, soukromého a neziskového sektoru. Dohlíží také na dosažení udržitelné budoucnosti s důrazem na zařazení této iniciativy mezi základní priority každého z nás.

Tento krok reflektuje pevné přesvědčení Ministerstva zdravotnictví o významu společenské odpovědnosti a otevírá dveře ke spolupráci s dalšími významnými aktéry. Jsme připraveni se podílet na inovativních projektech a realizovat pozitivní změny v rámci této synergie, která zajisté přinese posílení hodnot odpovědnosti ve prospěch společnosti,” řekl státní tajemník Ministerstva zdravotnictví Stanislav Měšťan.


Zdroj: Ministerstvo zdravotnictví se zařadilo mezi členy Asociace společenské odpovědnosti. Ministerstvo zdravotnictví. Tisková zpráva

Související

Češi i v krizi pomáhají potřebným. Podzimní Sbírka potravin vynesla 520 tun zboží

Přejít na článek

Výstava „Silnější než HAE“ podpoří osvětu o vzácném onemocnění

Přejít na článek