Mobilní aplikace DOBROKRUH: Společně na jednom místě pro dobro

Ze světa členů

13. 9. 2023

Mobilní aplikace DOBROKRUH je nyní dostupná pro uživatele iOS i Android zařízení, přinášející digitalizaci do světa dobrovolnictví. S cílem sjednotit dobrovolnické projekty z celého Česka na jednom místě, DOBROKRUH již představuje první organizace, které zde zveřejňují své dobrovolnické projekty.

DOBROKRUH představuje inovativní platformu pro jednotlivce i organizace, kteří chtějí vytvořit pozitivní změnu ve světě. Aplikace umožňuje uživatelům procházet, vyhledávat a připojovat se k dobrovolnickým projektům, které odpovídají jejich zájmům a dovednostem, a to v jednoduchém a intuitivním rozhraní.

Co mobilní aplikace DOBROKRUH přináší:

Centralizace dobrovolnických projektů: DOBROFEED zobrazuje dobrovolnické projekty z různých oblastí a lokalit na jednom místě, což usnadňuje dobrovolníkům najít projekty, které je skutečně zajímají.

Jednoduché vyhledávání: Aplikace nabízí pokročilé filtrovací funkce, které umožňují uživatelům rychle najít projekty, které odpovídají jejich preferencím.

Připojení k organizacím: Uživatelé mohou snadno komunikovat s organizacemi a připojovat se k jejich dobrovolnickým projektům přímo prostřednictvím aplikace.

První organizace na palubě

První neziskovky již aktivně zveřejňují své dobrovolnické projekty na DOBROKRUHU. Tyto organizace se staly průkopníky tohoto projektu a ukazují cestu k tomu, jak lze dobrovolnictví přiblížit všem. Mezi průkopníky patří třeba Fosa, o.p.s., Nadační Fond Pavla Novotného, Centrum Seňorina, z.s. nebo třeba Česká Maltézská pomoc.

Další krok: Modul pro firemní dobrovolnictví

Společnost DOBROKRUH plánuje další krok v rozvoji platformy. Během nadcházejícího podzimního období představí modul pro firemní dobrovolnictví, který umožní firmám snadno organizovat a koordinovat dobrovolnické aktivity pro své zaměstnance. Tím chce podpořit firemní angažovanost a zapojení do komunity.

Pro získání přístupu k dobrovolnickým příležitostem si stačí stáhnout aplikaci DOBROKRUH z App Store nebo Google Play Store a vytvořit si účet dobrovolníka. Poté si můžete prohlížet projekty, které vás zajímají, a začít se zapojovat do dobrovolnických aktivit, které mění svět k lepšímu.


Zdroj: Mobilní aplikace DOBROKRUH: Společně na jednom místě pro dobro. DOBROKRUH. Tisková zpráva

Související

ČEZ jako jediná česká firma zvítězil v prestižní soutěži Reuters Responsible Business Awards 2023: bodovala jeho ESG datová knihovna

Přejít na článek

Nadační second hand otevírá ve Westfieldu Chodov

Přejít na článek

Jak komunikovat environmentální udržitelnost a vyhnout se nástrahám? První krok je znát fakta, shodují se odborníci

Přejít na článek