Nakopněte svůj projekt díky Akcelerátoru Cen SDGs

15. 5. 2020

Projekty přihlášené do Cen SDGs mají letos jedinečnou možnost zapojit se do Akcelerátoru Cen SDGs a stát se tak součástí rozvojového programu a následné akcelerace. Ta jim pomůže zajistit udržitelný růst a zvýšit pozitivní dopad aktivit, které na podporu SDGs již realizují.

Asociace společenské odpovědnosti spojila síly s Impact Hub ČR a společně vyvinuly nástroj, kterým podpoří nadějné projekty v naplňování SDGs. Akcelerátor Cen SDGs realizují za podpory významných partnerů, kterými jsou společnost Google, Unilever, Česká rozvojová agentura a Ministerstvo zahraničních věcí ČR.

Akcelerátor plynule navazuje na projekt Cen SDGs. Důvodů, proč se do něho zapojit, je hned několik. Získáte odborné vedení, cenné kontakty a praktické rady, jak rozvíjet produkty, služby či nové obchodní metody. Spolu se zkušenými mentory a odborníky odhalíte úskalí, které mohou vaše projekty brzdit v rozvoji a naplňování SDGs. Váš projekt pak může růst a naplňovat SDGs několikanásobně rychleji.

Jak vše bude probíhat?

Akcelerace proběhne ve dvou úrovních. Z projektů, které se chtějí zapojit do akcelerátoru, bude vybráno 30, které se zúčastní 1. fáze: rozvojového programu. Získají tak jedinečnou možnost absolvovat nabité workshopy, sdílet v mastermind skupinách, diskutovat s odborníky, společně se propojovat a to vše završit speciálním SDGs networkingovým setkáním, kde budou mít účastníci příležitost prezentovat své projekty před veřejností.

Pět nejúspěšnějších projektů z rozvojového programu bude dále pokračovat do 2. fáze: individuální akcelerace. Ta potrvá 3 měsíce, během kterých budou na projektu aktivně pracovat za pomoci vybraného mentora, expertů a získají rozpočet na osobní rozvoj dle vlastního výběru. S nejlepšími projekty budou realizátoři programu jednat o případných možnostech investice pro další rozvoj v rámci spolupráce s Tilia Impact Ventures.

Podmínkou registrace do akcelerátoru je přihlášení vašeho projektu do Cen SDGs 2020. Přihlašování probíhá od 11. 5. – 30. 6. 2020. Podrobný harmonogram a více informací o akcelerátoru naleznete na www.globalnicile.cz.

Související

Kaufland vydává první zprávu o udržitelném rozvoji a stává se 400. členem Asociace společenské odpovědnosti

Přejít na článek

Podpora rostlinných výrobků v Česku roste: seminář na Ministerstvu dal důraz na rozvoj plant-based kategorie

Přejít na článek