Nakupte na Dobro ve Westfield Chodov!

27. 11. 2021

Den před Black Friday jsme postavili náš prodejní pop-up stánek v prostorách nákupního centra Westfield Chodov. Náš e-shop s udržitelnými dárky se dostal na období Vánoc do offline světa, ve kterém vás přivítají naši zaměstnanci s hendikepem. Jsou připraveni poradit vám a ukázat vybraný vánoční sortiment, který jsme si pro vás v Nakup na Dobro připravili.

Proč jsme se rozhodli vykročit i mimo vody e-commerce? Odpověď je jednoduchá, chceme vám ukázat, že tenhle rok můžete obdarovat své blízké dárkem, který má skutečně smysl, nejen pro toho, kdo ho vyrobil, ale také pro naši planetu. A kde nejlépe ukázat, co děláme, než v nákupním centru, ve kterém všichni před Vánocemi shání dárky? Od Westfield Chodov jsme navíc náš Dobro stánek dostali partnersky, a my jim za tuto obří podporu z celého srdce děkujeme. A proč stánek s udržitelnými dárky právě ve Westfield Chodov?

Udržitelnost je totiž jedním z hlavních kritérií, na které ve Westfield Chodov kladou důraz. A proto jsme tu skoro jako doma. Udržitelnost se promítá už do architektonického řešení budovy. Centrum získalo celosvětovou prestižní certifikaci „zelených budov“ BREEAM nejvyšší úrovně, která Westfield Chodov řadí mezi budovy s nejnižší ekologickou zátěží. Například díky využívání drenážní vody na sociálních zařízeních šetří až 13 200 m3 pitné vody ročně. To pro srovnání odpovídá roční spotřebě 101 čtyřčlenných českých domácností. O úspornější regulaci teploty vzduchu v centru se starají tepelné výměníky.

Více o komplexní strategii udržitelnosti Westfield Chodov ZDE.

Nakup na Dobro je projekt s celospolečenským přesahem a my jsme neskutečně rádi za podporu všech partnerů, kteří věří naší misi a po celou dobu stojí za námi. Jedním z takových je také CPI Hotels, největší hotelová skupina v České republice. Naši zaměstnanci jsou po celou dobu fungování prodejního stánku ubytováni v nedalekém hotelu a to zcela zdarma. V CPI Hotels totiž společně s námi věří, že vánoční dárky letos můžete nakupovat s rozmyslem a v duchu udržitlenosti.

Na stánku Nakup na Dobro najdete ty nejlepší udržitelné dárky od vybraných lokálních výrobců, sociálních podniků a chráněných dílen. Váš nákup bude mít navíc smysl pro zaměstnance se zdravotním postižením, kteří dárky na našem stánku prodávají.

Stánek Nakup na Dobro najdete vedle lékárny BENU u výtahů v podlaží M směrem u východu na autobus vždy od čtvrtka do neděle, a to až do Vánoc.

Pokud na stánku nenajdete to pravé Dobro, nebo raději nakupujete online z pohodlí domova, můžete využít náš e-shop, kde pro vás máme ke každé objednávce ekologickou dopravu zcela zdarma, a to nejen o Vánocích.

Dobru zdar na www.nakupnadobro.cz.

Související

Jak Ceny SDGs objevují mladé talenty: Od ocenění až do slavného žebříčku

Přejít na článek

SDGs v ohrožení: Jak celosvětové krize zastavily dosahování globálních cílů

Přejít na článek

Světový den rostlinného mléka: 5 překvapivých trendů v oblasti mléčných alternativ

Přejít na článek