Pro výběrovou kávu a catering z lokálních surovin přijďte na KRAJ!

Ze světa členů

4. 12. 2023

Ve středu 15. listopadu 2023 slavila společnost Teamium s.r.o. čtyři měsíce od otevření Bistra Teamcaffe na Krajském úřadě JMK v Brně. Oslavu zahájila ochutnávka rautových specialit, kterou si hosté mohli vychutnat v atmosféře vánoční výzdoby od brněnské výtvarnice Jitky Holcmanové.

Bistro Teamcaffe zvítězilo ve výběrovém řízení Krajského úřadu JMK a získalo si příznivce nejen díky výtečným kanapkám, kávovým zrnům a dalším lahůdkám, ale i díky domácímu vaječnému koňaku, který si oblíbili přítomní hosté.

Lucie Opatřilová, manažerka gastro provozů Teamcaffe, zdůraznila: „Jsme nadšeni, že si zákazníci cení našeho přístupu k přípravě jídla, který staví na poctivých surovinách bez éček, náhražek či glutamátů. A oceňují, že vše je připraveno čerstvé přímo u nás. Soustředíme se i na bezlepkové varianty občerstvení. Momentálně je velmi populární dezert Míša a naše domácí pomazánky. Velké oblibě se také těší naše denní nabídka poctivých domácích polévek.“ Bistro Teamcaffe nenabízí pouze kvalitní gastronomii, ale je také sociálně odpovědným podnikem, který z každé kávy přispívá na lokální projekty pro zdravotně znevýhodněné.

Dominika Michalcová, provozní Bistra, pozvala návštěvníky k ochutnání poctivé nabídky občerstvení z lokálních surovin: „Připravujeme domácí dezerty, nabízíme výběrovou kávu z lokálních pražíren a obědy včetně polévek. Každé ráno připravujeme čerstvé obložené bagetky a jiné pečivo.“ Bistro je otevřeno každý všední den už od 6:30. Lucie Opatřilová zdůraznila, že tým rád zajistí cateringové občerstvení pro různé akce či schůzky, a dokonce připraví patrové dorty dle přání zákazníků. Cenově se bistro snaží přizpůsobit potřebám zaměstnanců úřadu, stane se vám tedy, že si výbornou kávu dopřejete i do 50 Kč, a to v centru Brna! Bistro je i místem pro kreativní akce. Ve středu mohli návštěvníci obdivovat ručně vyráběné anděly, šperky a baňky od brněnské výtvarnice Jitky Holcmanové.

Každé zrnko pomáhá

Nákupem kávy v Teamcaffe podporujete vytváření pracovních míst pro fyzicky a duševně postižené, umožňujete jim vrátit se zpět do života. Z každého zakoupeného kila kávy přispívá 40 Kč na vybrané dobročinné projekty v Brně a okolí. Doposud podpořili cyklistický projekt Kolofun, plavce SK Kontakt Brno, divadlo Barka, plavkyni Alex Borskou a další.


Zdroj: Pro výběrovou kávu a catering z lokálních surovin přijďte na KRAJ! Teamium. Tisková zpráva

Související